Jump to content
rim

Въпрос за незакачен маркуч

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги!Днес сменях горивният филтър на моето ЦРВ с двигател B20Z1 и забелязах един назакачен за никъде маркуч излизащ предполагам от вакум помпа намираща се долу под горивният филтър.Другото което забелязах е че на горивният филтър има пластмаса която пасва за този маркуч ,другаде не видях къде може да се пъхне маркуча.Моля ако някой има идея какъв е този маркуч и за какво служи и къде му е мястото нека пише.

Редактирано от rim

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли снимка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!

 

Така както ми го описваш ми се струва, че всичко е наред и е както трябва и не е необходимо да предприемаш нищо. Ако имаш снимка ще е много по ясно.

Да напиша какво мисля, че имаш предвид. Маркуча, който ти стърчи от черната цилиндрична кутия (канистър, служи за освобождаване на бензиновите пари в резервоара) под горивния филтър трябва да си стои така свободен и при мен е така.

 

А пластамасата която ти пасва да го сложиш към горивния филтър е пробката за източване на вода в горивото ако има такава, която се събира на дъното на горивния филтър. Към тази пробка не се свързва маркуч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!

 

Така както ми го описваш ми се струва, че всичко е наред и е както трябва и не е необходимо да предприемаш нищо. Ако имаш снимка ще е много по ясно.

Да напиша какво мисля, че имаш предвид. Маркуча, който ти стърчи от черната цилиндрична кутия (канистър, служи за освобождаване на бензиновите пари в резервоара) под горивния филтър трябва да си стои така свободен и при мен е така.

 

А пластамасата която ти пасва да го сложиш към горивния филтър е пробката за източване на вода в горивото ако има такава, която се събира на дъното на горивния филтър. Към тази пробка не се свързва маркуч.

Здравей колега!Мисля че за маркуча си прав .Пластмасовата щипка за която мисля че трябва да е закачен маркуча се намира на шината която захваща бензиновия филтър към стойката и най - вероятно маркуча стои на нея .Благодаря за отговорите! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...