Jump to content
samp1984

Информация за Legend 3 генерация

Recommended Posts

Колега вносител е закупил Honda legend 2001г. 3.5 автомат, след 2 седмици пристига в България и понеже знае,че карам само хонда ми я предлага.Интересува ме всяка информация за модела-разход на гориво,двигателя с верига ли е или с ремък,някакви особености за поддръжката,има ли откъде да се вземат едро габаритни части ако се наложи,въобще всичко за модела.Не намирам почти никаква информация  освен технически характеристики по разни сайтове.Има ли някои във форума да кара или да е имал такава,за да сподели отзиви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никои ли няма инфо във форума.Хайде че колата пристига скоро,все някои трябва да се е докосвал до такъв автомобил.Гледам че се продават по сайтове,значи има собственици на такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, преди време се бяхзахласнал( още не ми е минало) по тоя кораб та това,което бях открил е двигател C-серия с 209к.с. и приличен максимален въртящ момент идващ още при 2800 оборота.За съжаление скоростната кутия е 4 степенна. Луксът и качествените материали личат във всеки детайл. Разходът в града обаче е неприличен-17л.И все пак колата е страхотна за ценители. В Германия се продават за около 2-3000 евро, а тук са редки и почти непродаваеми на обявените цени при наличие на немска конкуренция в този клас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснах да пиша че двигателят е с ремък, 24 клапана, но без В-тек. Общо взето е морално остареличък при положение че имаме К-серия с по малък обем и разход и близка мощност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам легенд 3.5 V6 KB1 SH -AWD и разхода ми на гориво е някаде 12.5 -13,5 във Прага.Според трафика но тука са доста синхрунизирани светофарите.И като тръгнеш караш по 2 км без да спираш  поне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...