Jump to content
koko__2002

Странно ромолене при ускорение

Recommended Posts

Здравей те. Както става ясно от заглавието, от известно време ми се появи едно много гадно и странно ромолене.

Появява се при ускорение  само на втора предавка, и то в определени обороти от 2500 до 4000.

Някой имал ли е такъв проблем?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще трябва да хвърлим боб,за да разберем :zen: .Дай малко повече инфо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами всичко съм написал няма друго инфо. Само на втора предавка се появява и то само в определените обороти.

Колата е Хонда ЦР-В 98 с ръчни скорости, ако за това питаш но то си ми го пише в профила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде идва шумът?... имах подобен проблем и се оказа, че катализатора ми е заминал. Питата в него станала на прах и като даваш газ се джурка вътре...

Редактирано от Dragijev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами усещам го отпред долу някъде. Интересното е, че от ден два го няма  :|

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така има развитие по моя въпрос.

Първо да кажа, че ромоленето започна да се явява първо като ускорявам направо, но когато си поиска.

След време взе и в завой да се появява и вчера смених външно ляво каре и двата кормилни накрайника защото бяха разбити.

Вече няма проблеми с тракането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може спукан изп.колектор,може като се усуче двигателя при назобване да изпада в резонанс тръбата или катализатора...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маркони проблема се реши но не разбрах от кое е било: дали от карето (което според майстора е било "леко" разбито) или от разбитите шарнири на накрайниците, защото наистина си бяха доста разбити като ги хвана с ръка и направо се клатеха като на коча както се казва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...