Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Guest Pavkata

Преди половин час някъде, ляв завой направи червена пета генерация Civic купе до автогарата... Карах зад него, разминах го и му свирнах, ама май отнесох някоя-друга псувня... Регистрацията май беше русенска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се очудвай колега има и такива опции :) не всеки свестен кара хонда

Редактирано от Al_Capone
ЦИТ�ТИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wolfcry

пред пловдивския университет често мяркам един дразнещо червен prelude 5th g. с прагчета едно друго, пипнат доволно. първата ми реакция като я видях ( отнесох бая подигравки :) ) беше - искам деца от нея ! хаха :D та дали е тукапен човек ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 9:00 на светофара на терапията 5-та седан синя ,поздрави колега !!! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега със сивия хеч 5-та генерация, с който си чакахме в задръстванията по новия булевард до Кауфланда. Жалко само че не видях мацките които се возеха на задната седалка(стъклата бяха много затъмнени...)!!! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес по обяд, бул. Владислав Варненчик, червен CRX Del Sol с шуменска регистрация и 2 готини мацки в него. Как да не се изкефи човек на идилията. Щях да свирна, но дъщеря ми спеше на заданта седалка. Поздрави !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на McDrive в Пловдив - една сива 6 генерация Civic и червен CRX 2-ра, като и двете коли имаха лепенки на клуба.Поздрави на колегите, страхотни са и двете хонди :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Не знам дали е от клуба, но поздрави на колегата със сива 6-та генерация и номер 7105, който днес от всички коли спря и ме пусна да пресека на бул. Прага срещу баня Мадара (бях пеша). Благодаря, колега, поздрави :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с натоКания зелен сивик с уранЖови жанти с лепенка на клуба отзад, дето се засякохме днес (вчера) при кино "Арена"(Запад) към 16:00 и ми направи път да резна десен завой за към ....надясно :dry::dry::(.

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kaliostro

..........уникалния хитрец с Prelude от новите :lol:! /в Стеф. Караджа в петък/ които за благодарност 4е го оставих да мине отдясната ми страна ме засе4е наи брутално и спря пред мене за ляв завои - УНИКАЛЕН ..... евалата изкефиме мн :D само така !! ам дано не се падне6 на колегата ми 4е не те знам тогава ..... хахахах или пък на приателката ми - камикадзе ;)! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сутринта към 10 часа на улица Жан Жорес в Пловдив - черно-белият CRX регистрация У ( май е Яамбол :punk: ). евала колега мн ме изкефи спрял на средата на кръстовището с надута музичка :punk: минах покрай тебе, но не ме чу от нея :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, работата е там, че отговора ми ще се счита като спам ама... аз знам кой беше, ама да го разоблича, че беше спрял в непосредствена близост до телефонната и пощенската палата, или централна поща. Една млада дама с червена четвърта генерация, подозрителен дракон на задната седалка и радикално паркиране! :rolleyes: Чудех се какъв маймунджолък да сторя на каручката на тази жена, но нямаше какво да й се направи - едно послание на прозореца не моеш написа - чиста та лъщи. Огледалата реших да не ги пипам, затова ако е забелязала, че някой й беше прибрал антената - т'ва бях аз, Мори! :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледалата няма да бараш!А вчера един син прелюд как една кака му беше променила геометрията на задната броня между дружба2 и слатина на трамвайните релси (така и не знам как се казват и двете улици баси)Ама вече кат бяха дошли и не спрях да питам как е положението...А комшията от Д2 със сив сивик 5ген 6918 или 6819 или квото беше там... Комшу, колко пъти тряа да ти се перча с черната? Не е като да нямам лепенка, ти си имаш лайсни, в един блок живеем.... Дне спрях и направих каре 2 сивика 5ген, една англичанка и един акорд купе. Красота...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest I_V_O

... - т'ва бях аз, Мори! :plane:

бе Шефче, не разбрах кога е било това само, там паркирам само във вторник вечер след 22ч. :whip: дай жокер :box:
как звучи само - там паркирам само във вторник вечер след 22ч :rolleyes: чак ми стана интересно :huh: абеее хванах днеска малко клубни коли из улиците... ама кат ме видат с тая 6-ца с френски номера ме гледат странно :) нема страшно бе аз съм :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Шефа... Бате, сутринта като влязох в подлеза на НДК и почна да ми пращи радиото, всичко си дойде на мястото :hondarulez: Първо имаше: ;) , и после ;) аааа, поздрав от Пламен :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата от снощи с който се засекохме с чернната хонда да не е тайп р батка много ме изкефи на светофара на Билата в Младост към 20:00 някаде :hondarulez:;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коЯ бе6е мноого сладката девоика с рег.ном. 3**5 на Кракра/Лиляна Димитрова/ около 11:30h ?? доза4уди се доста каде да паркира и накрая на наи неподходя6тото място ;) под секрет 6те и кажа 4е 1во там кадето паркира е наи кофти 6тот от няколко дни ни подкараха пак паяците/за сега гледам си късметлиика - колата о6те е там/; 2ро зад обредния дом има паркинг на които ако няма места просто из4акаи 5мин; 3то неспираи/те в на4алото на улицата 6тот кат доиде паяка първо оттам дигат и сега 1 паяк зака4а 2 коли и веднага идва 2ри паяк които отнася втората кола ;)!! та мисълта ми е или отзад на паркинга или по ули4ката към него или малко по към домът смисъл към спирката на тролея/към Янко Сакъзов/ !! поздрави на мн готината мацка ;))))))))) P.S. Мори ако тва си ти пускаи и ти пе6еходци :D))))))))))) и двамата бяхме хондаджии/колите ни бяха пред и отстрани на домът е верно нямаме лепенки на клуба но.../ на линията на трамвая преди да направи6 кръг4ето и да паркира6 там :hondarulez:;)))))))))))))))))))))))))

Редактирано от kaliostro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ludia Max

Кой беше вчера на левия завой на сфетофара за ст.град(7,8,9)кам 16:30Да обменим малко инфо. за Хондичките :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е по Г. М. Димитров, на ляв завой към Раковата, може да съм бил и аз :) 7,8,9- това студ. блокове ли са ?Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера се разминах на Санкт Петербург(караше към Герджика) с един пресен много красив тъмно зелен дел сол.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да си признае кои е колегата с прелиуда с които се захапахме вчера кам 20:00ч преди туне ла в пловдив

Да не съм бил аз? :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е по Г. М. Димитров, на ляв завой към Раковата, може да съм бил и аз :( 7,8,9- това студ. блокове ли са ?Поздрави

Блокове са. Известни са още като "Персийският залив" - познай защо... :confused: Син CRX, със спортен ауспух и звук, 4 накрайника отзад и надпис V TEC, редовно сутрин към 8, 8и15 и вечер към 18ч на кръстовището Асен Йорданов и Шипченски Проход, тази сутрин му направих път на кръговото на 4ти километър по посока Цариградско Шосе към Орлов мост.Кой беше?!Имам известни съмнения за член на модераторския екип, ама.... :drunk: Редактирано от Fido Dido

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Мори ако тва си ти пускаи и ти пе6еходци :)))))))))))) и двамата бяхме хондаджии/колите ни бяха пред и отстрани на домът е верно нямаме лепенки на клуба но.../ на линията на трамвая преди да направи6 кръг4ето и да паркира6 там :);)))))))))))))))))))))))))

Ами...колега.. не знам дали съм била аз, номера ми е 1**5, а не 3**5, и не зная каква кола си видял :) Ииии да, повечето пъти давам предимство на пешеходците, не винаги, но повечето пъти. :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest policaja

... - т'ва бях аз, Мори! :D

бе Шефче, не разбрах кога е било това само, там паркирам само във вторник вечер след 22ч. :huh: дай жокер :o
а ключ за чужда стая има ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Saho

Коя беше изключително симпатичната девойка в синята шестица (като близнак на моята).. Днес от надлеза на Подуяне си карахме заедно и на паметника Левски я изгубих:huh: Нямаше лепенка на клуба , но пък имаше много чаровна усмивка :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Син Сивик хеч, 5 генерация с готини джантета с номер ..9258.. с клубна лайсничка там, на пазара на Красна Поляна към 15:30 вчера?Да си признава брЪже ;)

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Син Сивик хеч, 5 генерация с готини джантета с номер ..9258.. с клубна лайсничка там, на пазара на Красна Поляна към 15:30 вчера?Да си признава брЪже :)

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕе забелязаха ме и мене най накрая :D Сега като си смених колата със същата но синя вече си е друго :)))номера май ми е тоя че не съм го запомнил още, че и снимката на аватара тряя да сменя ама ме мързи :DТам всеки ден по 4 пъти минавам.... и да знаеш че музиката ми е до дупка и не чувам ако си свирил че ного познати викат аз ти свиря свиря и не се обръщаш...поздрави колегаИ да питам аз преди 2 дни там в красна поляна на Лук ойла една девойка с зелено купе 5г. наточено с ангелски очи и стопчета от кръглите с алуминиевата лайсна в тях, и предната броня беше на 2 см от земята, дали стигна далече без да счупи бронята и дали е от клуба че не видях лепенки, ама се загледахме (колегиално само) :D Редактирано от harpi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелен Сивик с оранжеви джантета, вчера на кооперативния пазар пред търговския център в Люлин беше паркирал! (а м/у другото ти от кой микрорайон си понеже доста често те засичам) :) Поздрави колега супер е колицата...разцепва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелен Сивик с оранжеви джантета, вчера на кооперативния пазар пред търговския център в Люлин беше паркирал! (а м/у другото ти от кой микрорайон си понеже доста често те засичам) :lol: Поздрави колега супер е колицата...разцепва :huh:

Абе и аз питах за тоя пич малко по-нагоре, ма не се обажда ник'ъв,оня ден пак го засякох ма на караулката на бул.Сливница,мигам светкам-неще и неще :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на кого е варненската пета генерация Civic хеч, боядисана като тигър? Видях я преди час как беше се свила в едни храсталаци...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кого се дърпахме преди малко след Сточна Гара в посока Подуяне - червен Сивик 5-та генерация с лепенка на клуба? ;) Аз бях с черен Сеат Леон 2. Добра гонка стана след светофара - дръпна ми една кола на старта и след това запазихме разликата, макар че според мен на малко по-дълго разстояние ще те мина, като се е развъртяло турбото вече ;) Добре дърпа Хондичката, поздравления! ;) Аз все още не я вкарвам в червеното, защото не е напълно разработена, но не искам да се оправдавам де, все пак съм бивш член на клуба на Хонда и знам какво може японското :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с кой се видяхме сутринта на кукленско шосе днес сутринта беше с един црх 2г сив(направих му път) и после вечерта покрай мен мина пак там един 2г червен бипна ми...и после просто върна 2-ра и остави само приятен звук в ушите ми ,а аз тарсех един адрес там и докато се сетя да вдигна оборотите и той беше изчезнал :hondarulez::angry::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой е твоя квартал?да не би да е тази Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от hondajapan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с които се засякохме на сервиз "Дунев" и ме предупреди че има зверско задръстване посока Румънското посолство:(Евалата и благодаря още веднъж..изкефих се максималко ;) Е това е Хонда обществото :(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе аз да попитам коя беше днес мацката която ме подмина с висока скорост и се спогледахме като се разминавахме на светофара на Горубляне посока влизане в София към 08:00 часа някаде с черен дел сол с два кюнеца отзад и перфектен звук да си признава къдравелката :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой е твоя квартал?да не би да е тази

Еми мяза на нея ,но тази имаше стикер на десния прозорец(пасажерския).Иначе съм от тракия (колата беше пред Страхил 5" :( )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Bobchu.Засякохме се днес в сервиза на Омбре.Аз бях тоя със сивата шестица :(.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) Кой беше до стадион Спартак с черното Civic купе пета ген и диодни стопове, зад когото си пиех ягодовия шейк от McDonald's?2) Кой беше с нечовешки оранжевия тунингован Prelude вчера на центъра на Трявна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави На момчето с Оранжевия Civic 5ген от това клипче ,който беше преди малко на Лукойла ...поздрави и на другите Хонди ...бая си бяха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...