Jump to content
uhiaan

търся бобина за хонда црв 2002-2006 150 коня

Recommended Posts

Търся бобина за хонда црв 2002-2006 147 коня , след като запаля 1или 2 минути , при потеглянето колата заглъхва губи мощност , може би влиза в авариен режим и само след 5/10 секунди поема нормално да работи . Загрее ли няма проблем върви си добре за 150 коня . Трупа грешки при такъв момент на запалването на 2ри целиндър ... и ги реди всичките ...Та си мисля че може би е време за смяна на бобините ,12 години са си работи ли все пак или бъркам....Не свети никаква лампа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гЪзово имаш ли???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи му направо,че е за реглаж.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , имам газова уредба и съм минал на диагностика .Проблема е по някога и той е когато запаля сутрин и джипката е още  на бензин ....

Не зная какво общо има реглажа ... когато пиша че щом загрее си върви като cr-v II 150 коня ....Моля ако някой има информация да сподели , ако няма какво да пише просто да си кротува ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоя тон няма да стигнеш далеч.....айде въртете бобини докато ви стане лошо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Уважаеми uhiaan, моля за извинение, че нямам никаква информация за споделяне по Вашия проблем, но ме мога да кротувам. Ако системно следите форума, а не влизате само при проблем, вероятно ще вземете насериозно препоръките на някои си /за вас/ MIYAMOTO и POLICEMAN за реглаж на клапаните. Да, реглаж на клапаните , а не диагностика на Газовата уредба. И след като си решите проблема в никакъв случай недейте да пишете, как сте го решили. До следващо влизане .

p. s. Докато се чудех да пиша или не, MIYAMOTO Ви е отговорил. Това означава, че е пропилял време, в което би бил полезен да някой друг...

Редактирано от kalintry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно при натегнати клапани ти дава прекъсване в захранването на цилиндрите,а от там ти придърпва колата дори и на бензин.Нз какво се дразниш?!?Дидо ,ака Миямото не случайно те пита дали имаш АГУ.Точно тези мотори натягат яко от газта клапаните,че дори и валовете ядат.Направи си труда да прочетеш поне темите тук в подфорума.И не на последно място- Миямото е един от уважаваните механици на Хонда тук във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърдечно благодаря на всички със загубеното време по моят въпрос и съвети . Джипа не придърпва  , не тресе  .... а само минава в авариен режим за  3/5 секунди и след това си тръгва и върви напълно нормално през целия ден .Дава грешка P0300 , и  от там реди цилиндрите -  липса  на искра.... Да, във форума съм новак и затова питам за съвет някой с такъв проблем дали се е преборвал  някога . Жилото на газта е механично , не е електронно и клапаните са регулирани . Проблема се случва по някога и на газ и на бензин след като е загряла с паднали обороти , но не напълно загряла , не мени обороти  , освен в проблемния момент падат на 500/600 .... .Успех Ви желая .

 

 топлинен датчик

лоша връзка на клема

 или нещо друго ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...