Jump to content
teho

CRV 2.0 ivtec 2003g Проблем с изпускателен разпределителен вал

Recommended Posts

Здравейте колеги! От няколко седмици и аз съм горд собственик на CRV-to.Въпроса ми е следния : след реглаж на клапани се установи проблема с износването на една от гърбичките на вала.Разгледах темите по въпроса и открих че колеги са поръчвали от ebey .Намерих и линковете.Просто ме интересува качествени ли са валовете колеги,който се е здобил с такива от там ?

Редактирано от teho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( така ли никой няма мнение по въпроса ми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно са оригинални валовете от там,не знам какво те притеснява.Решение е да си вземеш и втора употреба от Бг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега оказа се че валовете от ebey са втора употреба затова и са на такава цена от 79 паунда.Като гледам човека е с 100% рейтинг и предполагам няма да има проблем по самия вал.Иначе що се отнася до втора ръка от БГ днес съм врътнал на поне 20-тина човека с CRV-та за части и се оказа че първото нещо което продават са валовете и нямат :(...май ще си поръчвам от ebey.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скачай,нямаш голям избор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега вече поръчах от ebey.Иначе нов в БГ 930лв чисто нов :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! От няколко седмици и аз съм горд собственик на CRV-to.Въпроса ми е следния : след реглаж на клапани се установи проблема с износването на една от гърбичките на вала.Разгледах темите по въпроса и открих че колеги са поръчвали от ebey .Намерих и линковете.Просто ме интересува качествени ли са валовете колеги,който се е здобил с такива от там ?

Здравей колега,

Би ли споделил защо ще го сменяш , след като си го установил само на външен вид ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да по принцип майстора ми направи реглеж установи че е леко износена една от гърбиците и ми каза да карам докато незапочне да гасне и да не държи ниски обороти.

Аз разбира се започнах да си търся вал от сега защото е малко трудно намирането на втора употреба тук в Бг.Намерих и нов в Щатите но цената му е 385 долара и с тази цена на долара не е много изгодно.Поръчах си от ebey за 99 паунда с доставката .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...