Jump to content
illko

Поражения от градушка

Recommended Posts

Здравейте приятели,

 

Често преглеждам този полезен форум. Днес реших че е време да се регистрирам :)

Накратко казвам се Иван от Варна, имам CRV 1999  от почти 2 години. Излишно е да споменавам

че обожавам този модел, няма никакви минуси - проходим, маневрен, изчистен и функционален

дизайн и интериор, тихо купе.. и тн и тн :)

 

Пазих колата като очите си, но имах "късмета" да бъда в София точно когато падна голямата градушка.

Въпреки че бях от късметлиите без потрошени стъкла и фарове, колата ми е на решето. За съжаление

по онова време нямах възможност за авто каско..

 

Не смятам да я продавам още, твърде много се привързах :punk: .. и мисля да си я оправя..

Реших че тук е най-подходящото място да потърся съвет за човек който може да изправи добре вдлъбнатините

на разумна цена.. Варна, В. Търново и Ямбол са ОК като дестинации :)

Прилагам няколко снимки..

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Благодаря ви предварително!

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее, че то нищо и няма на колицата, ако видиш сивика ми на какво прилича :D

 

За съжаление големите вдлъбнатини горе над вратите май са много трудно поправими, защото няма как да бъдат "избутани"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, все едно си снимал моята кола, но в друг цвят :) И мен по същия начин ме наби градушката и аз си я карам така, но сега напролет ще я правя, че каското ми е със доверен сервиз към застрахователната компания и ще се възползвам от това. Ако можех да си взема парите, които ми определиха за щетата щях да го направя, но уви Не. През техния сервиз щетата я оценяват за 2000 лв., а ако бях избрал да не ходя във техен сервиз - дават 800 лв. (мафия). 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...