Jump to content
amigosss93

Новата Придобивка

Recommended Posts

Добре дошъл,честито и много безаварийни радостни моменти с колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега със здраве да си я караш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо- Честито за придобивката, всеки има свой вкус.

Второ- и аз съм съгласен с обичливко за предната броня, това направо си е гавра с колата.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, и да не забравиш да изхвърлиш предната броня :), но щом така ти харесва, карай ... :)!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги като за начало искам да кажа че хонда исках от доста годинки но когато купувах втората кола преди 2 години някъде беше ровер 214 исках хонда но читава хонда тогава вървеше доста скапичко нямах тая възможност по ровера правих какво ли не всмукатели изпускатели генерация компютър и пак не вървеше колкото хонда и него бях го направил външно добре lip други фарове карбон и така и накрая не издържа на напъна и издуха гарнитура и реших да го махна казах си или сега или ако го оправя ще го карам още две години и го дадох за без пари с издухалата гарнитура за 850 но както и да е.. 

Важното е че едно от желанията ми се изпълни и 3та та кола вече хонда civic d14A4 да сток е от всякъде но може да се каже че това търсих купето да е здраво и да мислих с друга броня но друга та маска просто без окачване не ми харесва как седи стоковата сега мисля първо по изпускателния и всмукателния колектор да поработя както и със редени скорости и друг компютър , не смятам да сменям мотора четох из форумите за други d14 от които се вадят добри кончета но всичко с времето си според възможностите и искам да кажа че 90 коня сток от всякъде със стокови колектори със 16 джанта ми харесва как върви не е никак мудна за 1.4 бих дал сравнения с ровера че тази сток d14 мн малко по малко ще върви от на помпения ровер 
Благодаря за съветите ви и пожеланията както и за напред с подобренията ! :)

 

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Да колега това мисля да правя за колекторите , джантите са красиви и масивно но и идват доста тежки усеща се като тръгвам на по големи обороти тресе цялата подскача, ако намеря някои по лека 15 и да се затъмнят задните стопове че това бяло.. не ми харесва

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честита да ти хондата колега яка е интериора е перфектен,само че и аз съм против тая броня.А попринцип аз на скоро се сдобих със същата и случайно дали мислиш да сменяш фаровете че се скъсах да търся,а не ми се дават 300 за нови изивнявам се че така глупаво изскачам..поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, много безаварийни километри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги ! 

 

 

честита да ти хондата колега яка е интериора е перфектен,само че и аз съм против тая броня.А попринцип аз на скоро се сдобих със същата и случайно дали мислиш да сменяш фаровете че се скъсах да търся,а не ми се дават 300 за нови изивнявам се че така глупаво изскачам..поздрави ;)

Колега относно с фаровете не мисля да ги махам и да наистина се търсят много и са малко труднички освен нови , а до колкото до бронята реших и нея да не е махам защото мен си ме кефи всякои си има вкус и мисля че като е бутна поне с 4 см ще се получи доста добре гледах такива civici с тази броня и окачване и просто ми допадна много .Все пак трябва да сме малко различни от останали те, всички ако сме еднакви просто колите ще са ни еднотипни .. Просто човек трябва да си прави експерименти и да пробва 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита колица :) различна е от останалите 6-тици, явно и затова си я взел.Малките гадженца бая ще и се радват  :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита колица :) различна е от останалите 6-тици, явно и затова си я взел.

Малките гадженца бая ще и се радват  :plane:

Благодаря Колега !

Но колега не съм е вземал за газарлък или нещо от сорта просто си ме кефи всякои си има вкус както и на много колеги им харесва така на други не им харесва но мисля че това не е много от значение дали е стокова или е направено нещо по нея важното е че сърцето е хонда мен това ме интересув :bow: 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително една ваденка на форума , ако нема ! Направо си крещи колата .... :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително една ваденка на форума , ако нема ! Направо си крещи колата .... :-)

Благодаря ти колега ! :punk: 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...