Jump to content
Pancho

Honda Girls Team

Recommended Posts

Мен само заради мажоретните ми способности сте ме сложили в списъка или заради други качества? Аз снимки нямам за пускане, които иска да дойде да ме снима... Мария Илиева знае къде живея примерно, може да я питате. Евала на Мерка, много красива, и винаги съм се кефил на жени които достатъчно кураж да си направят косата къса, а тя изглежда прекрасно. :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.: Пропуснах ли някого? :punk:

Мен :lol:

ама смях ше има много :P

Смях има със сигурност, попилях се докато ви изчета творенията, а Жувотното просто кърти с хумор :lol: П.С. За мене фаворитки са Мерка и Дидето - първата не я познавам, но като втората втора няма!! Honda GirlZ Team RuleZ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скайланката пропуснахте ей ... Ще се караме ...П.С. а къде верно мога да си намеря шотландски килт? Ми не за друго но ми се носи пола, а това е добро извинение... :lol: Сериозно говоря ... :punk:

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма Жувотно хич не гледаш...Яяяя се взри по-внимателно в снимката, която Калмара е постнал.. мене ми се стори позната мацка..

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми айде да се включа и аз, а? Някои сте ме виждали сигурно вече, но все пак :lol:Публикувано изображениеПубликувано изображение А тази..., а е праим се на майстор :punk::lol::PПубликувано изображение Пък и не съм много далеч от книжката вече :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове! :) Казвам се Роза и използвам акаунта на моят приятел, тъй като още не съм се регистрирала във вашия прекрасен форум. А тъй като темата е забавна, реших и аз да се включа, ако се брои, разбира се. :)

 

Още веднъж благадарности на Джонибой, който направи възможно все още да се радвам на моят Сивик! А Фидо Дидо не го броим - той кара Тойота! ;) ;)

 

Ето ме и мен!

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелеееее , какво стана сега :) (Роза ли си , какво ли си цвете незнам ама................ ;) ) с тая тема само ми мътите мозъка :)

Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина сме имали големи красавици във форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

T'ва отзад е мойта котка ..... не знам кво праи там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо,виждам тука аз положително развитие на темата! :) И ей така между другото ми доде ,удари ме по главата,спонтанно изригна от мен(боже, колко съм гениален) идеята- хонда фенките на хонда календар за 2009 година! ;)

Е момичета,навити ли сте предоставените снимки да се ползват за целта.Ако има още-да ги качват! :)

Естествено календара ще бъде с некомерсиална цел.

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята не е лоша, ма трябва да съберем 12.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Тая мацка с тебе нещо си я стресирала ми се струва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди бре я гледай какви хубавици имало в форума и си траеха до сега :)edit: Al_Capone - безмислени цитати!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Animal, мерси за мнението :) ......Morridina, никога не е късно да се запознаем ;) Относно календара мисля, че е много добра идея :) , но трябва да бъде и добре осъществена...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове! :) Казвам се Роза и използвам акаунта на моят приятел, тъй като още не съм се регистрирала във вашия прекрасен форум. А тъй като темата е забавна, реших и аз да се включа, ако се брои, разбира се. :) Още веднъж благадарности на Джонибой, който направи възможно все още да се радвам на моят Сивик! А Фидо Дидо не го броим - той кара Тойота! :D :D Ето ме и мен!

ХАхахахаха ,Розахонда и тука се извря :bye::lol: :lol: .Сега ше има повод за онанираниращите да се изявят :lol::lol::lol::lol: П.С Дидо (дали не си сложи таралеж в гащите ) Сега ще ти заври пощата от ЛС :thumbs1:!:blush:!! Редактирано от tibi.b

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз се изявявам малко като фотограф, не професионално... но имам някоя друга публикувана. От мен е фотосесията на кандидатките :thumbs1: Идват кандидатките и всеки си кара хондата и снимки после подобор и така... всички ще ни завижат :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотосесия във Варна - малко ще бъде трудно за някои, но за идеята на бате Емчо ще се включим със снимки, нали колежки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотосесия във Варна - малко ще бъде трудно за някои, но за идеята на бате Емчо ще се включим със снимки, нали колежки?

мисля , че ще е достатчно просто нашите нежни и прекрасни дами да пратат снимки подходящи за целта и готово :thumbs1: до моя сервиз има печатница но малко режат глави там :blush: иначе прават списания , календари , флаери .... всичко от света на рекламата :lol: ще питам за варянтите , какви са и ще споделя тук :lol: ако някой друг има познат или човек , който се занимава с тези неща нека пита и той :bye: Редактирано от I_V_O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде бе момичета организирайте конкрус и за мистър хонда ;) хахах мисля че ще има конкуренция ;) особено мария илиева каквото обещание даде мисля да се пусна по помпони като мажорет :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Fido Dido, тоест Роза, да не би случайно да си същата Роза от Q-check ;) ;) Или нещо съм се объркал от многото и хубави снимки и момичета на тях ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

Редактирано от enviro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове! ;) Казвам се Роза и използвам акаунта на моят приятел, тъй като още не съм се регистрирала във вашия прекрасен форум. А тъй като темата е забавна, реших и аз да се включа, ако се брои, разбира се. ;)

 

Още веднъж благадарности на Джонибой, който направи възможно все още да се радвам на моят Сивик! А Фидо Дидо не го броим - той кара Тойота! ;):(

 

Ето ме и мен!

 

 

 

Публикувано изображение

Колежке внимавай с този нож... ;)

 

Абе нямам думи честно всичките мацки тука са перфектни.Браво Браво Много съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос вече на всички момичета браво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тая снимка с ножа колежката Роза ми прилича на кака Анджелина в Mr. and Mrs. Smith ... ;) Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Fido Dido, тоест Роза, да не би случайно да си същата Роза от Q-check ;):( Или нещо съм се объркал от многото и хубави снимки и момичета на тях :(:)

ха - ха! :) Ектзактли! Не съм предполагала, че и тук ще срещна фенове на групата! Ето една снимка от swingin' hall. ;)

 

Публикувано изображение

 

 

Съгласана съм за календара, инициативата ми харесва. ;)

 

Поздрави, фенове;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте тогава дами пускайте снимки а ние ще харесаме най-добрите за календара ... макар че ще ни бъде малко трудно да ги избираме тъй като на всичките сте много хубави ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте тогава дами пускайте снимки а ние ще харесаме най-добрите за календара ... макар че ще ни бъде малко трудно да ги избираме тъй като на всичките сте много хубави ... ;)

Хубаво ,че с аостанали ЛАСКАТЕЛИ ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роза,мисля че си идеалния кандидат за ШУБРАК-ТИЙМ :lol: :lol: :lol:.Ообенно с тоя нож си невероятна.

Редактирано от plamen_lm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, разбира се, че има фенове :lol: звучите на сайта ни от има няма няколко месеца :lol: .Хора дайте верно да се организираме да спретнем един календар, избират се някакви по-атрактивни форумни колички и колежките, имащи желание, позират заедно с тях :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колежката готик ангел е много красива.колежке споконо можеш да поздравиш баща си от мен за това че те е направил толкова красива.сажалявам че не сме от един град,бих си направил устата за по кафе :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами бъдете по-снисходителни към нас моля.... :lol: като видя красива жена с Honda и изтръпвам направо... :lol: апелирам за академично поведение :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

избират се някакви по-атрактивни форумни колички и колежките, имащи желание, позират заедно с тях ;)

Напално подкрепям все пак няма нищо по красиво от хубави жени до хубави коли.Няма ама няма нищо по красиво от това А ко сте и малко исцапани с масалцееее................................ :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха - ха! :lol: Ектзактли! Не съм предполагала, че и тук ще срещна фенове на групата! Ето една снимка от swingin' hall. ;)

Дааам определено не си поООоооп фоООооолк звездаааААааА ;)с текста че спра до тук. то се вижда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе българките са най-красиви.....особенно нашите Хондаджийки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм съгласен да позирам с някоя хондаджийка, а ако ме сложите до мария илева ще съм адски мн доволен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...