Jump to content
guslar

Проблем с ЦРВ

Recommended Posts

Здравейте момчета ! След няколко месечно леко почукване  на предно ляво каре на  Хонда -ЦРВ -1998 година автоматик ,вчера след прибиране от   измиване ,буквално започна да бие отпред в ляво , като имаше биене и във волана при скорост от два три километра в час и  дори се надигаше леко  двигателя . Имах чувството че колата ще се разпадне всеки момент . Прибрах се много бавно защото чукането беше ужасно ,и я паркирах в гаража. Днес реших да покажа на приятел какво и е и при въртене на волана като я изкарвах, изпука и се оправи .Пообиколихме малко , и установих  че друсането беше изчезнало ,а карето чукаше дори по малко . Моля помагайте, че съм лаик в ремонтите !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това звучи, като моя проблем с полуоска и каре. При едно рязко потегляне на светофар се чу силно еднократно чукане. Не съм спирал, само намалих, пробвах волана, газта, спирачките, всичко изглеждаше ОК. Продължих, тъй като оставаха няма и 2км до работата ми (работех в сервиз). Там веднага на рампата, поглед отдолу и ... оппа, извадена от карето полуоска, държеше се само на маншона на карето. От пръв поглед не можеш каза, че полуоската е изпаднала, стоеше си в маншона, като истинска. Значи съм карал само на задно до сервиза :) Така и не разбрах, защо полуоската изпадна, всички тампони по двг бяха здрави, окачването също.Има вероятност и при теб да се е получило същото, полуоската да е тръгнала да излиза, и след това да се е наместила обратно.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...