Jump to content
pgk accord 2.4

Accord 2.4 не пали!

Recommended Posts

Колеги, имам следния проблем:

 Акорд К24А3, 2,4 - комби, автоматик, 2003г. Имам я повече от година и съм минал около 20хил/км с нея, супер доволен съм, НО напоследък нещо ме ядосва. Сутрин за работа или вечер за вкъщи пали без проблем, но ако ми се наложи палене и гаснене в къси периоди не ще да запали. Ток има но стартера не върти...Стартера го рецитирах преди около година, защото не палеше и си чуваше характерното чаткане, но сега не е така. Все едно не отива ток до стартера или все едно се опитваш да я запалиш на D - директна и не се получава!?  Пример от Панаира до Метро без проблеми но след това да Джъмбо и няма палене. След около 15-20 мин пали все едно нищо не е било! За тези които не са от Пловдив това са сравнително къси разстояния. Бях на диагностика, няма запаметена грешка. Бензиновата помпа се чува както и някакво реле под жабката цъка.

Изчетох много теми но нищо подобно? ПОМОЩ!

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разхлабен кабел на стартера?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем със Сивика и се оказа проблем с допълнително поставена защита към алармата.Прекъсваше токовия кабел към стартера и палеше когато си поиска-особено в топло време.Изолирахме тази "екстра" и всичко си дойде на мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разхлабен кабел на стартера?

Имах същия проблем на Примера,оказа се хлабава връзка към бубината на стартера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите, но проблема се оказа шалтера на стартера, миналия път не са го сменили при рециклирането /щото го няма/.

Сега поръчах някакъв френски нов за 200 кинта да го видим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...