Jump to content
1net

Възраст на хондаджиите

Кога сте родени  

1671 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Едно гласче за набор '92.

Редактирано от civic_type_R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest IVO_Yakimov

Моита е на името на дядоми,това броили се.Ина4е , 76

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PreludeManiac

Моита е на името на дядоми,това броили се.Ина4е , 76

76?!?!? Това години или набор? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и един глас от мен :) ммм да, вива 77-81

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1980 :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) 1980 - добра реколта :ph34r::ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, ей ме и мен в бройката. 4 години карах Рено (от което съм адски доволен) но преди 3 дни с малкия ми брат си купихме по една Хондичка. Айде да са ни честити :dry: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

найнтийн севънти севън :lol:

...4 години карах Рено (от което съм адски доволен)...

след 14 години ще напишеш същото,само че за Хонда-та!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

найнтийн севънти севън :P

...4 години карах Рено (от което съм адски доволен)...

след 14 години ще напишеш същото,само че за Хонда-та!
:P:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както го осещам май няма да са ми нужни 14 години за това. Аз от сега съм направо влюбен в Сивика си . Няма такова друго звучене. А и нищо общо с представата ми , че ще вози като голф или астра. Просто приятно изненадан и дори малко повече. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

Брех тя тази тема много интересна била , а аз чак сега я прочетох (от-до) !79! рулз - глас от мен .Преди време с доста умиление, бяхме зачекнали темата за джамините, фунииките и игрите пред блока, гоненица с колелетата (ах какъв белег имам от един храст от рози :rolleyes:;) ). Разбира се че детството ни дърпа всички назад , разбира се че го свързваме само с хубавите спомени , то и от къде толкова лоши де : всичко ти е наред , няма стрес , няма работа, и най-вече няма отговорности - само безгрижие и чат-пат притеснения че си счупил някой прозорец или за поредната контролна в даскало ;) .едни приятели след подобен разговор на по няколко шишета им се доиграло на фуниики и съответно на следващия ден отишли да направят една игра в горичката на лаута. Само че като приключили само единия натоварил всички калеми (поне десетина) в багажника и съответно го спряли полицаи обаче :cool::cool: отвори багажника ... кави са тия калеми ??? кво си правил ??? ами аз тука такова ... те са на децата ??? закарах ги да играят обаче останаха в мен ..... хахахахах как да каже пича какви са ги вършили мъже на по 30 години хахахахах абе смях трябва да има че иначе лошо ... живота те смазва и ... GG (good game)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

упс .. забравих да напиша и за една друга история с фунииките де (не че всеки няма по 1000 за разказване ама ... ;) )Значи не знам дали сте го правили ама когато не се играеше на фуниики, се състезавахме на кой са му най-здрави фунииките , кои ги прави най-готски , от паус, и изобщо кой какви джади си е направил на 4-ри цефката, къде си закача фунииките и т.н. Моята скромна особа си беше направила калем със оптически мерник :):):) (сериозно) и щит от картон 30 на 30 см в който си закачах и фунииките. А най готино беше да забием 100-200 фуниики на мрежата за комари на гадната баба ;) .(Само ще кажа че ние от Пловдив бехме мног на далавера заради панайра и проблем със хартията за фуниики нямаше , само като ги видиш хлапетата помъкнали 4-5 чанти със списания и рекламни дипляни....)Та един ден пичовете от другата махала решили да видят кой колко нагоре може да закара и дали изобщо някой може да прехвърли 5-ет етажния блок или поне да забиват фуниики на мрежата на 5-ия етаж.Та като срелнеш задължително почваш да гледаш нагоре, със ръка на челото, която да ти пази сянка (представихте ли си го ) та единят от пичовете както си гледал на горе да види до къде е закарал, фунииката му се забила точно в окото (спокойно нищо му няма :) ) ама в черното на окото, в зеницата, а не отстрани в петното нито в бялото , и понеже била падала скороста и не била никак голяма (ако стрелнеш с пистолет нагоре, падаики куршума най-много да ти направи някоя джонга), докторите в хирургиите на пещерско му я изкараха без никакъв проблем. Абсолютно нищо му няма ... ама все пак е комично деааа :) Абе някак си ... оцелявахме ... сега като гледам катерушките и парзалките няма да дам на хлапето си да ги припари ако ще квот ще да става ;)dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, не знам дали някой друг не се е интересувал, ама като гледам статистиката, то не е ясно дали става дума за нашия набор или за набора на колите ни :(:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, не знам дали някой друг не се е интересувал, ама като гледам статистиката, то не е ясно дали става дума за нашия набор или за набора на колите ни :rolleyes::lol:

Ееее, ти това РЕТРО ХОНДА форум го изкара!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, не знам дали някой друг не се е интересувал, ама като гледам статистиката, то не е ясно дали става дума за нашия набор или за набора на колите ни :huh::P

Ееее, ти това РЕТРО ХОНДА форум го изкара!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
еее неможем всички да караме новите модели за сега е ретро след това ще еволюираме :P Аз ще подкрепя Наборието от 1985 година :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vasko91

Аз съм 90 набор нов съм и за това права грешки понекога в форума :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GINDAHOOD

80 наборче.удъртявам за тези коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се чудя защо в паспорта ми пише:Отлечителни бележи,силно красив...то било от чернобил бее(един глас за 87-90) :ph34r::ph34r: а моята любов(95набор-неодушевено-мадичкоо)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pavpav

кво стана с 1967-1976..........набори аиде бе :P

Тука :huh:
тука :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

85 набор, ама одъртявам :cool: Мн хубаво ми става като видя, че има и жени фенки на Хонда.Да са живи и здрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Декември '87г.,фен на МАРКАТА от поне 6г.(тогава тате имаше Хонда),след тежко лято в USA се сдобих със заветния Сивик'92 hatchback :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...