Jump to content
matadori90

HONDA HR - V

Recommended Posts

Здравейте, обръщам се с молба към вас. Преди няколко месеца ми се случи странна случка. Както се прибирах с колата си honda hr - v 1,6 1999г. автомат, исках да паркирам пред нас и странното което беше че лоста влизаше за задна, а колата не се движеше, движеше се само напред. Обадих се на майстора си и той изкара скоростната кутия и я прати в София. От там ми казаха че мойта скоростна кутия не става за ремонт. От два месеца чакам за друга скоростна кутия, но не успявам да намеря (както и те не намират ). Та вие можете ли да ми дадете някакви насоки препоръки към кого да се обърна, от къде да намеря. Пропуснах да кажа че съм от Добрич.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамен - Варна 

Драгича - Варна 

Стефан - Пловдив Няколко обяви има от София + на влизане в Добрич има една морга в дясно ... мяркал съм доста хонди там просто си виж модела на кутията.

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам!Колега,знаеш ли какъв ти е проблема на кутията?Преди време имах главоболие със Cvt такава кутия,нямаше задна!Отворихме и установихме строшена част от отливката на корпуса ,в който лежи съединителя за задна предавка.Има шанс да намериш и само което е нужно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро четох някъде тема във форума за едно Нарви със СВТ кутия ударено и май се продава на части.

 

Ето я...  Обаче е продадена.

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=80255

Редактирано от 5 GTT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 а не става ли да се сложи ръчна кутия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, но ще трябва да купува и педали и да смени половината кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...