Jump to content
wolverg

Новата придобивка

Recommended Posts

Добро утро колеги хондаджий и ентусиасти! И ето че с широка усмивка на лицето най-накрая мога да кажа че дойде и моя ред да се похваля с подаръка който реши Дядо Коледа да ми остави под елхата :santa:. Отне ми доста време и усилия докато намеря хубавицата и почти се бях отказал, но ето че по коледа наистина стават чудеса. Колицата е огледана и проверена за почти всичко и издържа всичките тестове. Единствения недостатък беше, че предната броня беше пукната и се наложи да я сменим след като проверихме дали е бил тежък удара (слава богу не беше :rolleyes: ). По купето има само леки драскотинки без фрапантни забележки и по-важното - няма грам ръжда :punk:. Интериора е запазен и си личи че пича се е грижил за нея. Пожелавам си да не ме ядосва и се надявам че и вие ще и се радвате колкото мен!

Публикувано изображение

Маската е леко олющена и предната броня не съвпада точно с цвета на колата, но за това със сигурност ще се погрижа веднага след празниците. :rolleyes:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Това беше от мен момчета и момичета, ще се погрижа ако има какъвто и да е прогрес откъм визия или силов тунинг да публикувам пак! Приятен Неделен ден и весели празници!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колега!Добре изглежда колицата,много да те слуша и радва!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години колега със здраве да си я караш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитио колега, по начина по който говориш за колата си личи че е попаднала в добри ръце :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...