Jump to content
milanetoo

Honda Accord 2.2 i-cdti

Recommended Posts

Здравейте,имам хонда акорд 2,2 дизел 2005г.Както си работеше на свободна и угасна ,показа се чека и сигнал за ниско налягане на горивото в рейката.Не искаше да запали на сутринта обаче запали.Сменил съм горивния филтър пробвах и друг датчик на рейката ,но нестана.Ако някой може да помогне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинален ли е горивния филтър?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не но го направи същата и с оригиналния.Е днес запали и даже се скри чека но проиграват и оборотите тръгват да падат до към 800 и после се стабилизират до към 850-900.Дали може да е от клапана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регулатор на налягането в рейла,датчик колянов вал,проблемна дюза/и. Диагностика(но не само четене и триене на грешки) и сама ще си каже какво и е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имах същия проблем като твоя. Колата студена пали, върви (уж), но когато се стопли - да повърви, т.е. да се стопли добре двигателя и нафтата (защото тя загрява) и колата спираше - гасне в движение, не иска да пали, не иска изобщо да върви ако успее да работи. Проверих рейката, клапана на рейката, всичко беше ок. Отворих сондата в резервоара - цедката, не приличаше на цедка, а на желязна планка. Изчистих я хубаво, махнах всичко от резервоара, защото според мен имаше и бензин вътре и колата стана друга - върви несравнимо, държи си оборотите, гори нормално. Дано имаш успех!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега къде точно се намира сондата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...