Jump to content
typer93

Проблем с вратите !

Recommended Posts

Хора дайте малко помощ.Преди няколко месеца си сложих аларма на колата и когато я активирам естествено ми се заключват и двете врати с централно.Обаче до преди седмица.Появи се проблем при които и да активирам самата аларма,машинките щракват обаче вратите си остават отключени.Може ли да ми кажете на какво може да се дължи този проблем и как може да се оправи.Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като завъртиш с ключа преди да натиснеш бутона на дистанционното , заключват ли се вратите ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сам ли я слага тази аларма? Ако да, защо не си отвориш вратите, да ги погледнеш?

 

Ако са ти я слагали в сервиз, защо не закараш колата, да я видят там?

 

Ако е нито едно от двете, защо пак не я закараш в сервиз, вместо да гадаем, докато колата ти стои отключена? Мога да ти препоръчам доверени жичкаджии в Стара Загора, които се занимават точно с такива неща и не дерат кожи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сам ли я слага тази аларма? Ако да, защо не си отвориш вратите, да ги погледнеш?

 

Ако са ти я слагали в сервиз, защо не закараш колата, да я видят там?

 

Ако е нито едно от двете, защо пак не я закараш в сервиз, вместо да гадаем, докато колата ти стои отключена? Мога да ти препоръчам доверени жичкаджии в Стара Загора, които се занимават точно с такива неща и не дерат кожи.

 

 

 

Ми защото за това е форума. Пък и може да се научи нещо интересно. Иначе сервизите са винаги алтернатива и гледам, че правилно го пренасочваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Аз бих казал - Помогни си сам за да ти помогне и форума .

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако централното си сработва с ключа значи проблема е в алармата. Отиди където са ти я слагали да си я оправят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти ли свети на таблото че имаш отворена врата провери си крушката. Наи честия проблем при тази ситуация е датчика за оворена врата . Може да е и от предния капак ако се е откачил кабела от датчика.Предния капак не го отчита на таблото като оворена врата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не свети на таблото.За пробвах с ключа и се отключват и заключват вратите и няма проблем.Явно самата аларма прави някакъв проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...