Jump to content
rumbata____

Подгряване на задно стъкло на Civic 8

Recommended Posts

Здравейте,

В последните сутрини забелязах, че подгряването на задното ми стъкло не работи, страничните се подгряват, но не и задното.

Някой дали се е сблъсквал с подобен проблем и съответно как бих могъл да го отстраня ?

Поздрави !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По манюал има предпазител в кутията под капака,  N 12, може за конкретен модел, да е вътре в купето. Симбола е същи като бутона за подгряване на задно стъкло и огледала, но май е само за стъклото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих, предпазителя си е здрав и работи. Някакви други идеи ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Имам също Хонда Сивок 8 ген. 2008 година Type S и от няколко дни и на мен не ми работи подгряването на задното стъкло. Проверих веднага бушона, но той си е ОК и почнах да разглабям пластмасите на капака и видях, че буксата където свързва реотаните и захранването се е отлепила.  Днес бях в хонда Бултрако и решението е смяна на задното стъкло и цената на ново е около 600 лв. + 70 - 80 лв. монтаж. Но гаранция вече нямам и те за рекламация нищо не казват, а колата е купена чисто нова от тях. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз когато имам свободно време ще видя какво е състоянието под пластмасата,но ако тази букса е отлепена няма ли вариант за залепването и отново ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами според "специалистите" в Хонда ( Бултрако ) няма, на друго място засега не съм питал. Твоята кола има ли щети от градушката Юли месец? Защото моята е начукана от градушката и мисля, че това е вследствие от градушката защото буксата не е една а около 5 - 6 и всичките са се отлепили, но стъклото ми е здраво. Счупено ми е малкото плексигласово стъкло с 3 - тия стоп. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта имаше щети от градушката, но вече я оправих. Проблемът обаче с подгряването на задното стъкло го имаше от преди това и ще видя как ще го реша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив има един пич, който лепи авто стъкла и по някакъв начин успява да запои въпросните букси към нагревателя на стъклото. Мога да му потърся координатите, ако имаш интерес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, но мисля да се поразровя още за някого в София. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси кординатите на този в Пловдив да видим какво ще каже. Благодаря.

 

Ако намериш нещо и за София пиши. Адрес Тел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...