Jump to content
FallenAngel

Нов член на клуба :)

Recommended Posts

Колеги работата върви добре за сега, имах спънка със намирането на съединител. Валеото не беше същото което поръчах и го върнах. Купих Японско Exedy, имате ли някакви впечатления за тях ? Добри ли са ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв,добри са.Успех и да се похвалиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги остана ми да почистя дросела , да сложа изпускателния колектор и да регулирам клапаните ( и да поставя капака естествено :) ) Според вас какви хлабини да оставя ? Мисля си за 20 смуче и 25 изпуска ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата я запалих днес.Мотора мърка и работи много тихо :)  ОБАЧЕ... Преди да го запаля, свалих дроселовата клапа и я изчистих със спрей, че имаше голямо количество нагар и боклуци вътре. Закачих всичко после, запалих и на място работеше добре. Като я изфорсирах съвсем лекичко и почнаха проблемите.. Оборотите и се вдигат до 2000, после падат до 1400-1500 задържат се там и падат до 1000. По някое време и светва Check Engine, докато оборотите си правят каквото искат. Изкарах колата от гаража да я разтъпча малко и вървеше доста мудно. Това го отдавам на все още стегнатия двигател след ремонта,защото я покарах известно време днес и сякаш се подобрява все повече и повече ( откъм ускорението)  Но проблемите с оборотите продължават ( и на бензин и на газ ) Примерно ускорявам на 2ра и стигам 2000 оборота, изключвам от предавка и оборотите се задържат за некви секунди на 2000 и почват да падат много бавно :puke:  По някое време светва лампата, НО колата продължава да си върви добре. Оборотите правят каквото си пожелаят :no:  Бях чел преди време, че като се свали дросела да се чисти и било задължително после някаква адаптация на дросела, но нямам идея какво да направя. Моля ви колеги ударете едно последно рамо и да я пускам в движение тая кола, че главата ми пуши вече :no:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...