Jump to content
Stan4ev

HONDA CIVIC -8 генерация-съвет за покупка.

Recommended Posts

Здравейте.Исам да ми препоръчате кой модел е по добрия от 1.4 бензин,1.8 бензин и 2.2 дизел.Това са модели от 2006г. нагоре.Нямам опит с Японските коли.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Civic 8 JDM не мога да дам съвет, не знам дали кубатурата им е същата и дали има дизелов модел.Тук обикновено обсъждаме европейския модел. Има доста писано тук и в общи. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vesivanova предполагам ,колегата разбира марката Хонда под японски коли , няма в предвид точно нашите хечбеци сглабяни в Суиндън , Англия :)

 

Понеже до преди няколко месеца и аз се чудех над тази дилема:

1.4 бензин - тромава , на 90 % са зверски орязани от към екстри и са голички доста, Единствения плюс е нискят данък ... а за тапите в ауспусите и , че повечето имат тапи и на халогените няма да говорим :D 

1.8 бензин - има добра динамика  , доста здрав двигател . Чух лоши отзиви за газифицирането му . Като цяло тези са рядкост в България и доста се търсят. Аз си търсих с всички екстри и кожа над 3 месеца и не попаднах на такъв екземпляр :(

2,2 дизел - здрав и икономичен - бил е дизелов двигател на 2005 . В темата за Акорда има доста писано относно поддръжката му и детските болести.  В момента е най-разпространения по морг... автокъщите. Повечето са скъсани  от каране :) Но ако си отваряш очите при покупката , ще се радваш на доста безаварийни км

 

PS: Всичките двигатели са с Верига , да си знаеш :)

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, благодаря за уточнението, за колегата, ама той отдавна май го разбра.Успех!

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...