Jump to content
atanasov88

Honda cr-v генерация 2 заден прозорец.

Recommended Posts

Здравейте колеги.От скоро съм собственик на honda cr-v 2003 2тора генерация .

Като всеки нов собственик веднага се насочвам къ дребните детайли на колата след като вече е подготвена за път.

Това ,което откривам с разочарование с моята хонда ,е че задната ми чистачка стои в/у стъклото и не се прибира по надолу.

По този начин не мога да си вдигна зандото стъкло и трябва постянно да отварям петата врата  на колата.

В купето не виждам никакви бутони .При завъртане на ключа на вратата чистачката не се мести в позиция в което да ми предотстави възможност за отваряне .

Ако ми дадете снимков матерял ще съм също доволен как се прави.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Задното стъкло се отваря от копчето на ключа.

Когато изключиш задната чистачка от врътката при волана, тя трябва да слиза по-надолу върху ламарината на вратата и да стъпва на една пластмаса.

Ако след спиране на чистачката слиза по-надолу но не стъпва на тази пластмаса, просто си  регулирай  чистачката.

 

post-20738-0-92663100-1406024313_thumb.png

Редактирано от Еmicha1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Забравих да ти кажа, че има и копче за отваряне на прозореца на задната врата - намира се на шофьорската врата, долу ниско до джоба.

post-20738-0-40271600-1406061547_thumb.png

Редактирано от Еmicha1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблема е че копчетата си работят .Просто чистачката в най долно положение си остава в/у стъклото .Най вероятно ще трябва да сваля кората на задната врата .Защотото самата чистачка не помръдва за да вдигна стъклото и да извадя оплатнението на гумата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, според мен трябва само да си презацепиш чистачката, на моята не съм гледал как е, но по принцип е само една гайка, отвиваш я отместваш чистачката малко надолу и стягаш. Само преди това пробвай, дали като работи чистачката стои още малко по-нагоре и като я изключиш слиза ли по-надолу. Да не се окаже, че нещо моторчето ти се е развалило....

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...