Jump to content
pontiac

проблем със предния плафон

Recommended Posts

Здравейте!Притежавам хонда акорд 2004 дизел.Страхотна е!Имам един проблем със светването на предния плафон.Когато заключа или включа автомобила,предния пла фон въобще не реагира.Само задния светва и загасва.Възможно ли е да е бушон?.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, то и при мен само задния светва...Но пък аз имам шибидах и моя преден плафон всъщност са два...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е.Хондата ми е комби,и аз имам шибидах,и мойте са два, но преди работеха.От месец само при натискането им.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за този мини, но той не дава отговор на моя проблем.Аз не се чудя дали светят или не.Те не светят, не само при отключването,ами и при отварянето на вратата.А "това"работеше допреди месец.Сега работят само задните плафони. При изгасяне на двигателя, автомат.светват задните.Преди това ставаше и с предните.с 2 думи задните работят както трябва, а предните вече не.Само при натискане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните имат бутон,който се мести в 3 положения:врати.;изкл.и средно (автоматично). Предния има само 2.врати и изкл.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега виж тук дали ще намериш разрешение за твоят проблем http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=91219&hl=%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...