Jump to content
sashko87

скърцане отзад в дясно

Recommended Posts

колеги смених всички тампони отзад и странното скърцане си остана ,само тампон на амортесиора несъм сменял ,проявявя се наи често при неравности и дупки ,при мокро време скърцането го няма .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой ли не може да даде някакво мнение ,скърцането е като на износен тампон абсолютно същото си остана и след подмяната на всички тампони по задницата ,без този на амортесиора ,но там звука  е друг ,ако е износен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен има скърцане отзад и се оказа че е от багажника. Аз съм със хечбек, опитах да вдигна лоста за оптваряне колкото да се освободи багажника по време на движение през неравности и се оправи. Явно е от оплътненията. Опитай това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промени си трапът ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако скърцането изчезва при намокряне, пробвай да мокриш тампоните един по един и да видиш при кой ще спре. По пронцип лятото тампоните изсъхват и почват да скърцат. Съмнява ме ако имаш стабилизираща щанга да не са нейните тампони.. Аз имах подобен проблем миналата година с една кола само, че отпред. Като навиех волана скърцаше много и след смяна на биалети и тампони на щангата всичко се оправи. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги сменил съм всички тампони с нови нямам щанга отзаде ,скарцането идва откъм тампона на амортесьора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тампона а гумената подложка на пружината:-)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ,но тя неварви ли с тампона не е ли част от него ако искам да си я закупя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 10 лв са втора употреба,аз си взех но все няма кога да я сменя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

питах по магазините казаха ми вземаш старата идва6 и ти намираме подобна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги днес смъкнах амортесьора ,подложката си беше наред тампона също намазах всичко с грес ,и скърцането си остана пак някъде си отзаде в дясно и незнам вече как да го лекувам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "трап" думата е на македонски-това е 99% не знам как се казва на български проверих във преводача даде ми че така се казва и на български...-това е пластмасова тръбичка в нея влиза метален болт с гайка ,дано ти говори нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ,направо ме хвърли в тъч ,този болт трябва да е някъде вътре,защото външно няма къде да се намира

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е-вътрешен е и си седи на мястото кадето се държи самото рамо(или как се казва) на задното колело-дясно или ляво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма такова нещо вътре в купето ,за какво служи тоя болт с пластмасова втулка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да няма луфт във вилушката...но щом няма аз съм объркал окачването защото май няма там такова щом си проверил.Извинявай колега....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги искам да споделя че проблема беше решен,оказа се прозореца отзаде в дясно ,явно е свалян и незалепен добре или и аз незнам ,защо но леко надигнах уплътненията и го напръсках със спрей вд40 и спря скърцането,много ядове и нерви бяха но се справих с проблема .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...