Jump to content
thunderstorm11

скоростна кутия

Recommended Posts

колеги здравейте стана някаква беля но все още не се знае каква колата е 1,4 90 кс.Изчезнаха ми скоростите проблема стана изведнъж нямаше шумове тропания нищо не се чуваше от ск кутия и сега включват си скоростите но колата не потегля чува се едно стържене от кутията все едно мели нещо къде да търся проблема дали не се е скапал диференциала какво стана незнам когато давам газ километража вдига километрите а колата не тръгва дали е дебела работата благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си каретата,да не се е пръснало някое,или да си скъсал полуоска.Ако са ок,сваляш и отваряш кутията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си каретата,да не се е пръснало някое,или да си скъсал полуоска.Ако са ок,сваляш и отваряш кутията.

ей сега отворих карето на дългата полуоска полуоската беше излязла от карето наместих я излизам от гаража и при завиване пак излезе от карето къде да търся пролема на кутията нищо и няма зегерката на полуоската си е там карето ли нещо да не е било наместено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е сплескана зегерката и да стои само като свидетел там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или зегерка или полуоската да не си изкривил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Правили сте някаква интервенция там и не е ясно дали сте се "закопчали"...

 

Полувалове при Хонда не излизат от местата си така безхаберно.  Или при "наместването" сте...... "наместили" зегера така, че вече да е за смяна с нов, тоест както AMD намекна.

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правили сте някаква интервенция там и не е ясно дали сте се "закопчали"...

 

Полувалове при Хонда не излизат от местата си така безхаберно.  Или при "наместването" сте...... "наместили" зегера така, че вече да е за смяна с нов, тоест както AMD намекна.

колеги от както съм взел колата не съм пипал или разглобявал каретата мисля си дали ако е сменяно хората които са го сменяли са успели да го закопчеят или са били пишман майстори така че сега го наместих карето зегера е добре помъчих колата с завиване до край яко каране завои и какво ли още не е сега си стои карето не помръдва никак така че имам 2 варианта да чакам ако стане пак да изкочи да сменям или полуоска или каре или което не е наред или да стискам палци да не е било закопчано добре между другото из нета има доста такива теми особено за хонда и роувар така че дано не се окаже детска им болест благодаря за отзивчивите колеги ако има нещо ще пиша поздрави.колата вече имам 3000 км и нямам никакви проблеми освен този.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами спокойно може да се каже, че това изобщо не е от "детските им болести", а причинени такива на по късен етап. Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...