Jump to content
WingMan

Civic EK 96-98 Ретрофит въпрос

Recommended Posts

Здрасти, от доста време се каня да подобре положението с фаровете на сивика, но поради една или друга причина все остава на заден план. Обмислям да направя ретрофит на лупи с би-ксенон и т.н. и съответно имам няколко въпроса по темата.

 

До колкото разбирам най-лесния вариант е с лупи Morimoto Mini D2S или H1, но нямам идея каква е разликата и дали и двете стават без да реже рефлектора на фара. 

 

Втория ми въпрос е кои декоративни капачки около лупите седят най-фабрично на този фар за да знам какво да поръчам. Такива екстри като ринговете ангели и т.н. не ми трябват. 

 

И последния въпрос е лупите, които се продават у нас на какво ниво са, че пише уж Моримото Мини по сайтовете, но реално не са тяхно производство а изглеждат като клонинг. От наличните тук, кои стават и кои не, съответно какво да поръчам?

 

Доста въпроси, но моля който е минал през процедурата да сподели.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е монтирал лупи на 6-та. Това вече не го вярвам. О_О

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм слагал на англичанка Моримото мини Х1 с ксенон.Поръчвал съм ги от бктунинг.бг.Доволен съм много.Около година карам с тях.Капачките са няколко вида ,аз избрах тези.Без рингове и други,че като изгорят искат отваряне пак.Изпълнението е повече от лесно и отнема 1 ден.

http://media.snimka.bg/s1/2914/032071431.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/2914/032071433.jpg?r=0

Дано съм бил полезен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...