Jump to content
ranko57

Скоростен лост

Recommended Posts

Здравейте приятели от форума.Искам да попитам нещо знаещите господа.Върти ми се нещо налудничаво в главата,но искам да попитам,може да има някой който го е правил.Та,вижте какво си мисля.Имам Хонда ЦРВ-автоматик.На тях лоста им за включване на скоростите, е на волана.Искам да го сваля на пода.Може ли или не???Естествено ще търся и някакъв подобен панел на който да стъпи.Някой правил ли е нещо подобно??? Ще бъда благодарен на мнения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега не съм "чувал" някой да го е правил.

По принцип няма невъзможни неща.

CR-V-то е на шаси Сивик 6-та генерация, т.нар. "англичанка". Скоростния лост на автоматика при тях е долу. Значи има някакъв шанс на CR-V да се присади лостова система от Сивик. Или пък от Акорд 6-та генерация. Това ако говорим за CR-V 1-ва ген. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега не съм "чувал" някой да го е правил.

По принцип няма невъзможни неща.

CR-V-то е на шаси Сивик 6-та генерация, т.нар. "англичанка". Скоростния лост на автоматика при тях е долу. Значи има някакъв шанс на CR-V да се присади лостова система от Сивик. Или пък от Акорд 6-та генерация. Това ако говорим за CR-V 1-ва ген. 

Тя колата си работи перфектно.Просто долу ще е по-готино,и по удобно.Жилото ще стигне,просто ми трябва лост и планка.И майсторлък.Просто исках да попитам дали някой не е правил такава лудория.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...