Jump to content
morpheous87

Приемника на дистанционното в 7-ца

Recommended Posts

Здравейте,

 

Искам да монтирам аларма на 7-цата, и понеже има фабрично централно, което се управлява от дистанционното би ми свършило работа за монтажа на алармата. Тъй като централното примигва и мигачите ще ми улесни живота много ако намеря къде е приемника. 

Та някой може ли да каже къде се намира тоя приемник и  как изглежда?

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя не е ли с фабрична аларма ? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя си е с фабрична аларма,ама човека иска да си сложи допълнителна.

Не знам къде се намира приемника, но мога да ти дам една идея.

Отиди в "Авител", там поставят аларми и знаят, пък имат и такива които да ги настроят към фабричната ти аларма на ключа. Така ще ти отпадне носенето на допълнително дистанционно и с твоето от ключа, ще си включваш и двете аларми.

При мен е направено точно там и така и е доста удобно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя си е с фабрична аларма,ама човека иска да си сложи допълнителна.

Не знам къде се намира приемника, но мога да ти дам една идея.

Отиди в "Авител", там поставят аларми и знаят, пък имат и такива които да ги настроят към фабричната ти аларма на ключа. Така ще ти отпадне носенето на допълнително дистанционно и с твоето от ключа, ще си включваш и двете аларми.

При мен е направено точно там и така и е доста удобно.

 

 

Мерси за идеите, принципно аз си ги монтирам алармите по колите. Някак си нямам доверие нито на фирми/гаражи/баш майстори. Прекарвам си качествени проводници, поставям нещата на нестандартни и трудно достъпни места. Не че това спира джамбазите ама все пак... В крайна сметка втората аларма я слагам само за да удовретворя мойте застрахователи за каското - да "писка" като я заключвам и отключвам. И да има шоков датчик. Тъй че, изпълних това, не исках да барникам по надълбоко с електрониката на колата, затова ще съм с дистанционно и самият ключ. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

вече 5-то подновяване на автокаско правя с фабричната аларма, Досега не съм имал претенции от застрахователя за допълнителна алармена система. Винаги ми признават фабричната.  Не съм имал и опити за посегателство от какъвто и да е било вид (Господ си ме пази де, слава Му!).

Ако може да споделите кои са Вашите застрахователи, стана ми интересно. Все пак не е С-RV!

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

вече 5-то подновяване на автокаско правя с фабричната аларма, Досега не съм имал претенции от застрахователя за допълнителна алармена система. Винаги ми признават фабричната.  Не съм имал и опити за посегателство от какъвто и да е било вид (Господ си ме пази де, слава Му!).

Ако може да споделите кои са Вашите застрахователи, стана ми интересно. Все пак не е С-RV!

Поздрави!

 

За Армеец става въпрос. Аз до колкото си говоря с колеги и приятели само при тях май го има това изискване. Или просто на такъв "разбирач" съм попаднал като правих застраховката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

........ В крайна сметка втората аларма я слагам само за да удовретворя мойте застрахователи за каското - да "писка" като я заключвам и отключвам.....

 

 

Тъпото на фабричната аларма е, че при заключване и изключване само мига, а "писка" когато се отворят вратите.

Много е неудобно и трябва винаги да гледаш дали ще премигне.

С допълнителната, звуковия сигнал при включване и изключване е голямо удобство, особено ако е вързана заедно с фабричната.

Имам в предвид, че ако някоя от вратите не е затворена добре, централното не заключва вратите и алармата не издава никакъв звук  /което те кара да ги провериш/, иначе само фабричната ще премигне и ти ще мислиш, че си я заключил. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте,

вече 5-то подновяване на автокаско правя с фабричната аларма, Досега не съм имал претенции от застрахователя за допълнителна алармена система. Винаги ми признават фабричната.  Не съм имал и опити за посегателство от какъвто и да е било вид (Господ си ме пази де, слава Му!).

Ако може да споделите кои са Вашите застрахователи, стана ми интересно. Все пак не е С-RV!

Поздрави!

 

За Армеец става въпрос. Аз до колкото си говоря с колеги и приятели само при тях май го има това изискване. Или просто на такъв "разбирач" съм попаднал като правих застраховката.

 

Колега,

аз също съм в "Армеец". Просто искаха да чуят алармата :D

Заключих се вътре, отключих предния капак, момчето го вдигна , това се разпищя и я маркираха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

........ В крайна сметка втората аларма я слагам само за да удовретворя мойте застрахователи за каското - да "писка" като я заключвам и отключвам.....

 

 

Тъпото на фабричната аларма е, че при заключване и изключване само мига, а "писка" когато се отворят вратите.

Много е неудобно и трябва винаги да гледаш дали ще премигне.

С допълнителната, звуковия сигнал при включване и изключване е голямо удобство, особено ако е вързана заедно с фабричната.

Имам в предвид, че ако някоя от вратите не е затворена добре, централното не заключва вратите и алармата не издава никакъв звук  /което те кара да ги провериш/, иначе само фабричната ще премигне и ти ще мислиш, че си я заключил. 

 

Като има отворен врата , даже не иска и да се размига и не заключва нищо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...