Jump to content
nick_mp

Наръчник на потребителя

Recommended Posts

Здравейте. Някой може ли да ме снабди с книга с техническото описание на Honda Jazz 1.2, 2005 godina. Може да бъде и на английски, няма проблем Моята е на италиански и не ми върши много работа.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам на английски за 2008 модела, но вътре има обяснение и графики за по-старите, от 2002 нагоре. Само че ми е в PDF формат, не съм го разпечатвал...Напиши в Google и ще ти излезе откъде да си го свалиш. Иначе на български и аз търся, вече втора година :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря VANAX. Пробвах в Гугъл и ми излезе само за модела след 2008г. но сега ще го проверя дали има нещо и за нашия модел както каза. Аз съм нов собственик на Джаз и се надявам да съм сполучил с марката и модела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://ebookbrowsee.net/jazz-08-eng-pdf-d132310453 - оттук можеш да си го свалиш. И ако питаш мен, определено си случил с марка и модел. Едно време се колебаех между Jazz и Civic 8-ма генерация и сега изобщо не съжалявам за избора, който направих. По-евтино ми излезе, по-евтина подръжка, няма толкова електроника, която да се прецаква, а и за семейството ми е перфектна, независимо дали се возим в града или извън него. Много удобна, икономична, а и количеството багаж, което събира е просто невероятно! Честита да ти е придобивката и със здраве да си я караш. Един съвет - поддържай я с оригинални консумативи, гледай си я като част от семейството и ще те слуша много години! Относно поддръжката и личен лекар за машинката - ако видиш зор се обади да те насоча където трябва във Варна.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето тук има доста полезен онлайн мануал с добри схеми и илюстрации.

http://hondafitjazz.com/manual.htm

Редактирано от icko22
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за полезната информация. VANAX, можеш да ме ориентираш откъде купуваш подходящи консумативи като охладителна течност, спирачна течност, филтри, масла, а и резервни части и кой е най- вчас с поддръжката. Ще ми бъде полезно за да поддържам колицата в добра кондиция. Ако не е много извън темата , моля споделете как сте с разхода на бензин в условията на Варна и какво ви е мнението относно поставяне на газов инжекцион на тоя модел. Има ли някакви особености, които трябва да се знаят изадължително да се следват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...