Jump to content
Tonji

МНЕНИЕ? Бързо

Recommended Posts

http://www.cars.bg/c605226 Колеги някой виждал ли я тази Хондичка? знае ли някой нещо за нея.. утре ще ходя да я гледам и ми е първа кола и целия треперя и се вълнувам, че ще стана скоро част от вас ако я купя де... но исках мнение :X 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм я виждал  на живо но според мен си заслужава  :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда добре. Според мен има няколко неща които трябва да коригираш ако я вземеш :)

1. този въздушен филтър така монтиран не помага, а даже вреди

2. не е добра идея да е свален капака на ангренажния ремък както е направил колегата

3. тая сирена на аларма не и е там мястото

4. някой си е оставил ръчичките с осветлението на таблото

Това са моите забележки към колата, но всичко изброено се оправя лесно, бързо и евтино. Ако няма вода в багажника, веждите са здрави и не пуши при форсиране....цената е ок.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мен това са много пари за тази кола, не се вълнувай защото това след време ще ти изиграе лов номер.

Правил я е някой неграмотник, да не се обижда дори и да е от форума.

Какво специално видя в нея, цигания?

Редактирано от Wrofeel
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако я вземеш махни тия вежди на фаровете, че направо са върха на циганията според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колега ,често се ровя в този сайт и специално тази обява е там от около 6-7 месеца,първоначално цената беше около 5000лв.Аз също и бях хвърлил око когато си търсих хеч,но приятели ме разубедиха, от тогава до сега цената пада драстично всеки месец, за някой може и да не е критерий , но все пак можеш да си направиш извод.....Извинявам се ако колата  е на колега от форума , не искам да засегна никой, просто споделям моите наблюдения относно обявата......

Поздрави.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро не,наистина колата се продава от месеци и тези пари за едното оранжевко тук и там... което навярно ще искаш да махнеш... По добре по евтина кола и щом имаш 1000 лв отгоре си я прави с кеф каквото пожелаеш. Поздрави

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, благодаря за отговорите! Но искам се обърна към колегата Wrofeel.. гледал съм хонди гледал съм но тази като я видях си казах тя е... колега.. само аз си знам с колко пот и труд съм си събирал парите... ЗНАМ, че тези оранжеви са кофти... ще ги махна веднага щом я взема.... само да е здрав мотора и да няма ръжда... другото се оправя... по дяволите купил съм броня преди 6 месеца а нямах кола... нищо не може да развали кефа ми в момента и видях в нея това, че е D16z6 с генерация която ще слагам така и така + това е с люк който винаги съм искал и голямото барче.. а да и с черно табло... no1else и аз съм чувал че филтъра не трябва да е баш там... ще видя ако я взема как ще го изкарам до долу до бронята или направо ще го махна и Xarabora ... то един човек продаваше една ръждясала ама цялата за 2500 90 коня хеч ама много строшена и звъня викам може ли коментар по цената той не твърдо е ... така, че зависи от човека който ще иска понякога колите не са оценявани както би трябвало :) Ами това е ... в 2 часа отивам и каквото стане.. надявам се да е читава, но нали знаете .. колата избира шофьора! :) Поздрави

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал да минава чат пат покрай хотел вега.Нищо особено.Луд на шарено се радва ;) и с тоя матов капак ич не ме кефи мен :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно, ... той ще си я кара и радва. Мерака е голяма работа.

На първата снимка номера е различен - каквото и да значи.

Има си джантички, бурийка някаква, музичка, фарчета..., к'во и е на колицата. Екстра си е.

Успех и да се похвалиш... :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах я .. не ми хареса, продължавам с търсенето колеги! :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво не ти хареса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я наблюдавам от доста време и цената и пада наистина всеки месец драстично ... колега кажи за какво не ти хареса и има ли смисал да бия пат да я видя :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...