Jump to content
telly

стикер на шибедаха 5г.хеч

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам един въпрос,преди време видях един колега с червена 5та хеч,който си беше сложил на целия шибедах ето това лого като стикер ли е не знам и аз,не успях да видя по отблизо,но много ми хареса как стой на колата! Та въпроса ми е,ако някой колега има някакво инфо за тази придобивка,какво фолио се използва,надеждно ли е и къде във Варна може да се разпита и да се сдобие човек с такъв стикер :) благодаря предварително и поздрави!

post-30244-0-72149900-1394833032_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си го поръчаш от някоя рекламна агенция. За целта трябва да измериш точно размерите и да помислиш какъв цвят да е логото - вече рекламната агенция ще ти даде оферта с цена. п.п. Ако намериш логото с добра резолюция на снимката - ще бъде по-добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията колега,аз се свързах с един пич,ще оправим работата :) Поздрави! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,имам един въпрос,преди време видях един колега с червена 5та хеч,който си беше сложил на целия шибедах ето това лого като стикер ли е не знам и аз,не успях да видя по отблизо,но много ми хареса как стой на колата! Та въпроса ми е,ако някой колега има някакво инфо за тази придобивка,какво фолио се използва,надеждно ли е и къде във Варна може да се разпита и да се сдобие човек с такъв стикер :) благодаря предварително и поздравимного

Много свежарско ще стани колега.Като го залепиш добави снимка да видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега можеш ли да споделиш кой ти направи стикера и каква ценичка ти обявиха. Струва ми се, че идеята е добра, а и съм виждал въпросната червена 5-та с логото и стои много добре :)

Благодаря ти предварително.

Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега можеш ли да споделиш кой ти направи стикера и каква ценичка ти обявиха. Струва ми се, че идеята е добра, а и съм виждал въпросната червена 5-та с логото и стои много добре :)

Благодаря ти предварително.

Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...