Jump to content
gonso221

Д16з6 блок + Д14а3 глава - как ?

Recommended Posts

Здравейте колеги!Искам да ви попитам искам да сложа на д16з6 блок д14а3 глава, но не знам каква шайба на разпределителния вал трябва да се ползва.В момента разполагам с шайби от д15б2 и д14а3, някоя от тях ще ми свърши ли работа? Другото което искам да попитам е какъв ангренаж да ползвам? И последния ми въпрос е какво е сгъстяването на д14а3 главата? По чуждестранните форуми пишат, че горивната камера е колкото на Д16з6 главата, но не съм сигурен :)Благодаря предварително! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо ти е да слагаш глава от D14A3 на D16Z6 блок?

Според мен е по-разумно да си сложиш цял мотор D16Z6 или глава от D16Z6 на блок D14

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото имам блока и главата, а колата ще е турбо и няма смисъл да се дават 300лв. за глава....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И като няма смисъл избра от най смотаните най смотаната глава . и кой ти каза че няма смисъл?

Редактирано от fenabg
  • Нагоре 4
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това повечето хора се отказват да пишат по форумите..... Аз питам как да си сложа главата, а вие ми обяснявате колко скапана е тая глава дето искам да сложа,,,,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

  И да цъкаш минушчета драги ми ''тунере" фаида няма  .А кои и каде е спрял да пише аз мога да ти изнеса реферат по вапроса .

 

И аи да не спамя само  земи прежали не 300 а 50 лева и сложи глава от некои д16й3 например .

Слушал ли си някаде че клапаните имат размери и тея размери на 1.4 и 1.6 са различни и че разпределителните валове на 1.4 и 1.6 ама са много различни , че горивните камери са различни и така нататък .Не ми отговаряй ,предполагам си спрял да пишеш   :tooth:   .Успех с турбинирането   ;)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И плюсове да цъкам файда няма.... просто не ми става приятно като ми изсипват някакви безсмислени мнения... попитах конкретен въпрос :) може би ако беше отговорил както втория ти пост да обясниш като хората че валовете не стават и т.н. нямаше да има никакъв проблем, но като в повечето български форуми първият пост е колко скапано е това което искам да направя :) И накрая все пак мерси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...