Jump to content
KrIv

Парктроник и EGR на Accord 2.2 i-CTDi

Recommended Posts

Здравейте колеги! От скоро имам Accord Tourer 2004 2.2 i-CTDi и съм нов във форума.Като всеки новобранец имам и въпроси.Разбира се успях да разуча колата,тъй като ми е първа Хонда.Не успях да намеря отговор на въпроса дали може да се коригира силата на сигнала на оригиналният парктроник,защото при мен е много слаб.И дори само със запален двигател и без други источници на шум едва се чува.

Втората ми "питанка" е относно EGR-а на колата.Някой затапвал ли го е и ако се затапи дали контролера регистрира грешка?

Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

твърдо не се затапва egr-ra на тази кола не на всички могат да се запушват както при opel astra примерно пак и невиждам смисъл да го правиш ако нещо ти прави въртел 100% не ти е от egr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблеми нямам никакви. Почистил съм смукателните колектори,MAP сензора,както и тротъл бодито.Простоне искам EGR-a да набива сажди и колата да диша по-добре,както и да подобря динамиката в ниските обороти.А по отношението на самият процес на затапване не виждам пречки.След топлообменника може да се сложи една пластина между тялото му и тръбата към смукателния колектор и випроса е решен.Интерисуваше ме ако някой го е правил дали светва чека на таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам че може да му се сложи пластина ама колата тази кола неможе без egr не само ще ти свети чека но и няма да ти работи как трябва това искам да ти кажа ако може да съм го направил вече пък и никаква динамика не подобряваш дали с него или без

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това исках да разбера.Благодаря колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля кажете читав сервиз в Шумен за почистване на ЕГР, колектори и прочие и за компютърна диагностика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...