Jump to content
l666

семеринг за делко

Recommended Posts

Колеги някой знаели къде в Пловдив мога да намеря семеринг за делкото?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много трудна работа преди четири години обиколих целия град и намерих само на едно место самоче беше  по тънък 5,5 а оргиналният е 7 но майче взе да пропуска вече по малко днес отварях делкото и вътре имаше малко масло  гледам минал съм 42000 км и ще търся да го сменя семеринга  и лагера  аз тези дни ще мина през там от където го купих да проверя и ще пиша , Незнам дали съществува още магазина ,Моя семеринг е с размери 22,5х12,5х7 в Хубата нямаше тогава сега незнам Лагера също не е за подценяване и не се намира в лагерните къщи ,В най лошия ще ходя в Бултрако,Номера на семеринга е BP2209E а на лагера 6201/012NSL

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега моят семеринг е 22.5/12.5/5.5.В бултрако казаха че варви заедно с корпуса на делкото.Питах в почти всички магазини за семеринги и отговора беше отрицателен.Ако намериш ще съм ти благодарен да споделиш от каде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега принципно си събрах два комплекта за ремонт на делко О-пръстен и семеринг и отделно имам още един семеринг (излишен, всичко ново).

(семеринг 12.5/22.5/5.5 и О-пръстен 26.4 х 3.5 )

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера минах през магазина и дадох поръчката , семеринга го има поръчах 2 един за мен и един за теб но лагера неможе да го намери още оставил съм си телефона като ги докарат ще ми се обадят и  ще ти пиша

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз поръчах от Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги,аз ги закупих от тук,http://rudi-2010.com/bg/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=5благодарение на един приятел,който намери магазина.Намира се на удобно за мен място,та ако мога да помогна,просто пишете размерите на детаилите,и ще Ви ги изпратя по Еконт.Ако имате интерес пишете на ЛС.Поздрави

Редактирано от Ицо М
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги много моля за помощ!!!  :dunno:

Никъде не мога да намеря този семеринг  12.45x22x6.Някой ако може да ми каже къде да го открия има много бира от мене.

П.с делкото е разглобено и не мога да се движа за момента 

Редактирано от mitko_tt

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги искам да попитам как разбирате размерите ?? моята е сивик 5 ген купе Д15б7 можете ли да ми кажете от къде гледате размера или да ми кажете какъв е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива семеринги има само в М S Auto от Велико Търново или от общите поръчки ако намерите нещо.

Редактирано от civic 1.5 aerodeck

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имат ли сайт или нещо такова как да си го поръчам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това са им координатите https://www.facebook.com/pages/%D0%9C%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%AF%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B8-%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8-MS-Auto/191044174282516?sk=page_map

Доста от колегите са пазарували от там и не съм чул лоши отзиви.То май и аз ще поръчвам семеринг за делкото на Логото,ама ще го разглобя първо и ще пробвам първо с почистване.Ако е омаслено работата е ясна.

Редактирано от civic 1.5 aerodeck
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...