Jump to content
adibas

Проблем с дистанционното заключване/отключване

Recommended Posts

Здравейте,

 

Карам Сивик 7-ма ген. 2003 и откакто съм я купил централното с дистанционното си бачкаше (само съм сменял батерията преди няма и 3 месеца). Но от 1-2 месеца насам спря да работи. Единственото, което съм проверявал са бушончетата и са ОК. Някакви идеи? Батерията е ОК.

И още един въпрос отн. централното. Когато работеше се отваряше само шофьорската врата и багажника. Всичко останало ставаше ръчно. Ще ми се да опрвя изцяло проблема да си се отваря/затваря всичко с дистанционното. Ако нямате идеи за решаване на проблема, моля дайте предложение за качествен сервиз за такива проблеми по колите. (препоръчително е да е в района на Пловдив)

 

Предварително ВИ благодаря!

Редактирано от adibas

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом са ти изчезвали едно по едно а не изведнъж, си мисля, че машинките са те предали. Отвори която и да е врата, разкачи буксата  и на буксата на машинката подай 12в и маса директно. Ако реагира виж на буксата дали имаш сигнал. Ако не реагира -трябва да се замени машинката. Ако цената на нова за твойта кола не те устройва, може да поставиш универсални. На мойте хонди почти всичките съм ги сменил по тази причина. А не е да съм нямал сивици (само 9 броя) :tooth: :tooth: :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом са ти изчезвали едно по едно а не изведнъж, си мисля, че машинките са те предали. Отвори която и да е врата, разкачи буксата  и на буксата на машинката подай 12в и маса директно. Ако реагира виж на буксата дали имаш сигнал. Ако не реагира -трябва да се замени машинката. Ако цената на нова за твойта кола не те устройва, може да поставиш универсални. На мойте хонди почти всичките съм ги сменил по тази причина. А не е да съм нямал сивици (само 9 броя) :tooth: :tooth: :tooth:

Мерси за инфото :yes: , ще пробвам...

Редактирано от adibas

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти подарил две оригинални машинки за задните ти врати, но съм мнооого далече. Пиши дали си намерил проблема и дали си го решил. Сивика е лесен за ремонт, даже много лесен. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смени квартала.... то кво и да е заключена щя разбият... поне да не трошат да иба (щот си от пл.)

 

а са сериозно :)

 

ако копчето за цетралното - демек шфьорското палче бачка изтъркай клеясалото на бат на ключа, ако нерно ключа има контакт.......

 

 

ти хонда мое да я пребе газаджия и алармаджия :)

7ген викаш :) баси как е е качването?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ето аз как си оправих машинката за централното на шофьорската врата. http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=44905&page=26 Свалянето на корите е лесно - малко внимание се изисква. По-гадно е после разглобяването на самата машинка, но с внимателни удари става. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...