Jump to content
Guest EX_

Каква Honda да си купя?

Recommended Posts

Guest ADH-Honda

До "vtec":

 

Човече, май четеш из редовете :ppp Много хубава кола имаш ;) и това което казваш за нея е вярно, само че ТУК спорът който се водеше бе че НЯМА Европейска модификация на СИВИК 4-а генерация която да е предлагана СЕРИИНО с VTEC 160 коня мотор (ами мотора за този модел е 150 конски сили)!!! Твоята кола е Сивик 5-а генерация, т.е по-новият модел и съм споменал че там нещата са съвсем различни ! ;)

Така че... Виж първо за какво се спори, СЛЕД това давай мнение !!!

 

PS: ще те помоля повече да НЕ се повтаря: едно и също мнение да НЕ го пускаш в НЯКОЛКО теми на различни тематики ;) Хубаво, тук си казал и обяснил нещо, но НЕ Е нужно да повтаряш всичко написано в ДРУГА тема и да правиш OFF TOPIC в темата за АГУ-то и т.н. ;) (в случая оправих грешката - преместих мнението ти от темата за АГУ-то ТУК, но повече да НЕ се поватаря !!!).

 

Хайде със здраве

 

PSS: малко личен въпрос: данеби Твоят автомобил да е ЧЕРВЕН - БОРДО на цвят ?! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

НЕ МИ СЕ ИСКА ДА СЕ ВПУСКАМЕ В СПОРОВЕ

Tи спориш сам със себе си бе ;) Спора(ако е имало такъв изобщо) не беше за това което ти пишеш.А като пишеш с главни букви изглежда все едно се караш. :ppp Споко. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

Не знам дали си погледнал но във форум Обяви и пазар, колегата Хронос е писал, че продава CRX-а си. Един уникален автомобил... Прочети, разгледай снимки, пък помисли.Успех :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...