Jump to content
Crunch

Проблем с фарове- изчезнаха

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Взех си едно модулче за мигачите да светят заедно с габарита. При единия фар нямаше проблем(десния), при шофьорската страна свързах всичко и момента който трябва да вържа кабелчето от модула към един от кабелите на габарита обърках явно кабела и нещо окъси.. и нямам фарове(къси, дълги и габарит), задни габарити, но мигачите, стоп светлината и стопа за мъгла работят. Проверих всички бушони в купето и при двигателя всичко е ОК. Колата ми трябва за утре ... Honda Civic 6-та японка 

Редактирано от Crunch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да окъсиш при фаровете шансът да прецакаш инсталация е нищожен. Там е мислено за всякакви некадърни издевателства. Сигурен ли си, че огледа всичките предпазители?

 

(от съображения, че колата ти трябва за утре е полезно да дадеш подробности)

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми в тъмното колкото можах да погледна всичките.. Можеш ли да ми кажеш кой е по-точно(нямам написано никъде кой за къде е...) Проверих всичките в купето и тея отпред при двигателя.. може и да съм пропуснал утре сутринта преди да тръгна пак ще ги проверя. Това ми е последното мнение и няма да мога да пиша до утре вечер ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Памо,последния клиент ,който си беше слагал дневни светлини,си беше взривил динамото.Проблема го отстраних за 30 мин,а 3 дена ми трябваше да разбера как е станало.Идея си нямаш,на какво е способен един човек с клещи....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оу, тестостерон и прикрепени към него клещи - стават чудеса.  Това е неуспоримо. Там много бързо невъзможното се превръща във факт, а как е станало е далеч от всички логични обяснения...

 

Успех на колегата. Дано е по-малкото зло и да си ползва колата утре!

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идея си нямаш,на какво е способен един човек с клещи....

....И цял сноп жици в ръцете :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...