Jump to content
banderasz

Окачване на HR_V 1999г

Recommended Posts

Здравейте.От скоро съм собственик на HR-V 4х4 и съм много очарован от този автомобил,като разход и проходимост. Само от едно съм леко разочарован - окачване. Това ми е 7-ми автомобил и мога да сравня окачването с hyundai coupe, малко е твърдо.Не съм карал друго HR-V и ми е любопитно всички ли возят твърдо и какво може да се направи по него без да се променя проходимостта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдото возене може и да е от прекалено надути гуми ;) Баща ми като беше карал моето 1 седмица и беше решил да надуе гумите на 2.0 или на 2.2 атмосфери и колата беше ужасна за каране :D След като сложих зимните гуми возията се промени корено.Е да имам и изпуснал преден десен амортисьор и колата се клати като лодка но това е в общи линии.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!И аз съм карал такъв Хюндай и както колегата по-горе ти е казал-ако си пренапомпил гумите-ще се получи точно това!Отстрани на предната шофьорска врата има табличка за гумите-виж с какви караш и какво налягане трябва да имат!Аз като ги направих на 1.9 - все ми се струваше,че са малко меки-но японеца така е казал!Возията наистина се променя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15 цола спокойно може да се кара зимата на 1,8 бара..Ако искаш допълнително да омекотиш предното оокачване ми потърси старите теми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...