Jump to content
Rosen Hristov

Проблем с Сивик-дизел

Recommended Posts

Здравейте колеги,като нов собственик на Хонда Ви поздравявам .Преди няколко месеца закупих Сивик 7-ма генерация 1.7 -дизел 2001 г , и до тази сутрин всичко си беше наред.Прочетох много теми но за конкретните въпроси не намерих отговори и затова отварям нова тема(ако има такава тема моля да ме извините).И така проблема или проблемите са следните,след запалване тази сутрин ми светнаха лампите за подгрева и за двигателя.Колата запали нормално работи на място нормално но след 200-300 метра заби муцуна и спря.След няколко опита колата пак запали и сипах нафта от най близката бензиностанция(за добро или лошо беше Шел) също така налях и добавка в формата на гел за до - 30 градуса.Колата се оправи и изминах около 60 километра. Но след няколко часов предстой пред вкъщи при опита ми да запаля пак направи същия номер с лампите и забиването на муцуната.През времето което си вървеше колата турбото си работеше нормално.И още един въпрос къде се намира горивния филтърПубликувано изображение,гледах но не можах да го видя.Лека вечер на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Датчик на коляновия вал - #957 мнението ми от 08 юни Публикувано изображение в тази тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=44905&st=945

горивният филтър е отдясно до разширителното казанче за антифриз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...