Jump to content
Guest Ironstone

На какво гориво карате?

Гориво  

290 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Голфа преди го карах на газ и нямах забележки за мощност и динамика, не мисля че нещо се беше променило. Хондата сега я карам на бензин (при 5/100 разход не ми требе газ), още повече, че имам едни привилегии да си купувам бенз на половин цена и офертата не важи за газ.

Я кажи от къде го намираш тоя бензи? :rolleyes: И на нас ни се кара на евтин бензин :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако горивото стане два пъти по - скъпо, ще карам два пъти по-малко, но не бих си сложил газ на прелюда, не ми се вържат, както удоволствието не ми се върже с икономийката!Ако трябва да пътувам повече бих се замислил по скоро за втора кола с половин душа, с ония ужасни, тракащи и тресящи се дизелови мотори, но пък горящи наполовина!Но това с газта не го одобрявам, да не говорим че е опасно за живота, да не стават бели с колегите с газ дано!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако парите ме биеха през гъза, щях да карам само на бензин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си мисля че много колеги не отговарят коректно на анкетата..... почти всяка трета Хонда има газово ....... но така като гледам процентите горе..........мммммм..... измамаааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що бре, каква измама? Едната ми хонда си има газово, но си я карам само на бензин от 6 месеца. Другите са само на бенз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газта е по-евтиния вариант, но за мен си е живо окепазяване на колата, най-много се нервя, когато на нова и хубава количка сложат някоя афтърмаркет капачка :cool: ! Иначе перфектния вариант за момента са новите дизели- мощни, безшумни, икономични. Но са значително по-скъпи като покупна цена, а и нещо не ми понася миризмата. Друго си е бензинеца!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...