Jump to content
rosen77

Често срещани проблеми

Recommended Posts

Отскоро съм притежател на Сивик 97г, 1,4 90 к.с. Какви са най-често срещаните проблеми при автомобила. Интересувам се защото един познат катастрофира с неговата и мога да взема от неговата кола каквото може да ми потрябва на ниска цена. Удара му е челен, но двигателя и назад всичко е здраво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може точно да се каже но май най напред свършват ел. машинките за стъклата и дръжките на вратите :lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами в момента се сещам за комутатор и бобина,или най-добре му гепи направо цялото делко за резерва!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарнитурата м/y волана и седалката :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на доста Хонди съм виждал, че отзад амортисьорчетата на задната врата изтърват, вземи си и тях. Също така стъпковото моторче - доста често срещан проблем... Съпротивлението на парното (за степените) също много колеги са се оплаквали от това... Кормилната рейка виж дали е читава понеже идва момент, в който става за ревизия, а една ревизия ти е около 200лв. та ако е здрава и я вземеш на тънка цена си вързваш гащите... засега това се сещам, ако някой се сети за още нещо да казва. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз препоръчвам да вземеш кормилната рейка ако е здрава и задължително делкото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък да не е вземеш цялата ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сетих се и за помпите на съединителя (горна долна)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що пък да не е вземеш цялата Публикувано изображение/>

 

Мислех си, но искам да сложа газов инжекцион, а и нямам гараж да я разглобя и да държа частите, иначе нямаше да се замисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Частите са на поносими цени по моргите и няма смисъл кой знае колко да се запасяваш.Бобина/комутатор гърми ако не е обслужена запалителната система-кабели свещи капачка палец.Аморисьорчетата и помпите са консуматив и си имат живот.По-често се търсят челни детайли, това е онсовния проблем на Хондата...често влиза в челен удар:)Лоши гуми с несъобразена скорост и лоша реакция от водача при кофти ситуация...това няма как да си го вземеш напред за съжаление.СЛожи си Ги и си карай колцата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...