Jump to content
kleni

Налягане в бензиновата рейка

Recommended Posts

Колко трябва да е налягането в бензиновата рейка?Днес замерих и при мен ми показва 2.3 бара,което ми се струва малко.Бензиновата помпа е нова 255L.Като стисна маркуча за връщащия бензин,налягането отива над 6бара(до толкова ми е манометъра)Сток регулатора,какво налягане трябва да ми държи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени си регулатора, без вакум трябва да е около 3 бара с вакум 2.5-7 бара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С вакума е 2 бара,а без него 2.3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смени го.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имах проблеми с моята горивна система, почна да ми изтърва налягане и когато загасва бензиновата помпа почва едно къркане. Не съм имал възможността да меря налягане, но сигурно и моето е ниско. Пробвах да сменя регулатора, но не се оправи на мен ми остава да сменя помпа. След като ти си сменил своята няма от какво друго просто да ти пада налягането, слагай друг регулатор. Аз този, който го купих до взех от б16 мотор не знам дали имат разлика. Иначе се разбрах с един пич от форума за 20лв. (казвам ти ориентировъчна цена), ако нямаш и все още не си купил. Друг вариант е да си купиш и от спортните регулатори, но са по скъпички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички регулатори освен тайп р-ските са еднакви- държат еднакви налягания , тайп-р държат 3.2 по спомен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички марки са приели 3 бара за стандарт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес замерих с друг манометър и ми показа 2.5 бара с включен вакум и 2.9 бар с изключен.Може и манометрите да ме лъжат.Ще търся някой по истински манометър да му направя още една проба и ще видя тогава какво ще правя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...