Jump to content
Mkilla

Вътрешен накрайник за Сивик англичанка

Recommended Posts

Понеже си скъсах нервите с тези накрайници , някой има ли идея от каква кола стават ? Колата е англичанка 6-та генерация.Накрайника трябва да е с размери M14x1.5 и от 2-те страни а като дължина трябва да е 175-180мм целият.Понеже вървят с рейката ги имам и свалени но не мога да открия точно от коя марка биха паснали.В каталозите има много грешки и давам веднага пример.По-късият е ОЕМ а дългият е Лемфьордер с номер 30670 02/01 ( еднакви са ) които по каталог са 196мм дълги но всъщност не са толкова а по-дълги !

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Намерих близък по размери накрайник който е пак на Лемфьордер с номер 28648 01 който по описание е 185мм НО всъщност при измерване е 190мм.Моля някой ако е сменял и помни какво е слагал да напише , защото стругаря не е оферта като става въпрос за нови части.Независимо , че Хонда не предлагат вътрешни накрайници за този Сивик не вярвам , че няма кола която да не ползва същите като размери.

Порових се добре във форума в стари теми и намерих 1-2 в които естествено някой е сменял но не е написал какво е взел но защо ли да го прави ?...

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!Точните ти накрайници са:AS Metal 20RV05 от RoverУспех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих следното решени... Публикувано изображениеНакрайник!

 

Резбата,която е 16, ще бъде намалена на 14 с резба,каквато е нужна (1.5)! Всичко останало съвпада и няма нужда от друга манипулация! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже си скъсах нервите с тези накрайници , някой има ли идея от каква кола стават ? Колата е англичанка 6-та генерация...

Привет, колега!И аз минах оттам.. верно нещо не съвпада, та аз не му мислих много и го заместих със много подобен от Поло..да, само резбата бе малко по-дълга, но го пое.Взех го тогава от Евро 07, където момчетата ми помогнаха с отгатването.поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...