Jump to content
Antoand

Проблем с част помогнете

Recommended Posts

Здравейте,моля някой да ми помогне понеже сутринта като слязох да я запаля я бяха разбили и са свалили някаква част и сега незнам каква част да търся,свети ми чека и педала за газта е пропаднал ще кача снимка ако може да ми помогнете ще съм благодарен . Ето я снимката : СНИМКАТАКолата е Honda Civic 92 година 1.5 хечбек.

Редактирано от Antoand

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газта не е свързана с тоя датчик.Това трябва да е IAT.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газта не е свързана с тоя датчик.Това трябва да е IAT.

Ох незнам побърках се значи колата снощи беше окей и сутринта беше разбита и свалени този датчик едната свещ с кабела и въдуховода ... запалих я натиснах педала и пропадна .. незнам какво да правя Редактирано от Antoand

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взели за ти свеща ? Потресен съм...Прегледай тук в обявите има доста на части да си вземеш един въздуховод и кабел пък и този датчик ,но и аз не знам какво точно има там нека по компетентните да се изкажат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е термодатчика за въздуха,за съжаление тинейджърите рейсъри предпочитат така от колкото,да отидат до моргата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не зная дали все още имаш проблема, но провери дали не ти е скъсано жилото за газта или да е разкачено. Ако си отстранил проблемите сподели поне къде е бил, че ми стана интересно доста странна кражба е това.. което ме подсеща и за един виц за блондинка.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...