Jump to content
honda1234

Проблем с Акорд

Recommended Posts

Здравейтеееее, пак съм аз Публикувано изображение

 

Преди няколко дни писах че колата ми прекъсва на няколко пъти, докато е студена. Случи се за пръв път два дни след като смених масло и филтри..

 

Та..проблема- тази вечер тръгнах да излизам- тъкмо изминах около 6-7 км, колата започна да прекъсва, и изгасна ( в движение). Започнаха да ми мигат пружинките(които се показват като се сложи ключа на контакт), след което ми се показа жълтото двигателче (check engine). Опитах да запаля 2 пъти- не успях. Ядосах се и тъкмо звънях да идват да ме дърпат и взе че запали. Пружинките изгаснаха, чека си седи. Прибрах се, не съм я карала повече.

 

Моля ви ако имате идея какво й е на тази кола кажете.. Общо взето май доста се разочаровах от колата Публикувано изображение От както съм я взела само някакви ангажименти ми създава.

 

Утре смятам да я закарам до Юбико, или до Хонда (едва ли да работят в събота)..

 

За диагностика какви са цените им?

 

Публикувано изображение Лека нощ на всички!

Редактирано от honda1234

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,по-добре я закарай в Юбико, в Бултрако сигурно ще ти кажат да си смениш половината кола. Според мен проблема може да ти е от горивен филтър-менте, но това е само предположение.За съжаление Юбико работят от понеделник до петък, за контакти в В сайта . Успех и сподели после какъв е бил проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,от горивен филтър, бил и той най-голямото менте колата не прекъсва и не гасне.Трябва да се закачи на диагностика и да се види кода на записаната грешка, чак тогава може да предложим решение.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нещо често срещано за да се даде съвет. Ако е само лампа или авариен режим, както и да е, но да гасне в движение и да не иска да запали, по-добре я закарай в сервиз. В Юби не взимат пари за Здрасти, но звънни в 9ч или ходи направо да си първи, че после може и да нямат възможност веднага да се заемат. Сподели решението на проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря момчета!В понеделник отивам да видим какво ще кажат в Юбико. Днес си имах малко ходене напред-назад около 100 км. Лампата за engine check не светеше днес. Не е прекъсвала колата днес. Знам ли вече и аз какво да мисля..Понеже никой не отговори в темата за car audio, искам да ви попитам добър ел.техник да ми препоръчате за София. Ще слагам car link с bluetooth..

Редактирано от honda1234

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мени ли ти оборотите намясто като работи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мени ли ти оборотите намясто като работи

Не.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спорет това което казваш че колата прекасва и гасне в движение са симтоми на помпа дюзи ако ти е светна (check) ти е записа грешката.Какво ти казаха в Юби ко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...