Jump to content
ranko57

Газови уредби.

Recommended Posts

Приятели от форума.Днес четох в интернет че газовите уредби са незаконни.Трябвало до 1 март да бъдат вписани в големия талон.Това значи смяна на регистрацията.Някой има ли информация .???Иначе се смятало за промяна в конструкцията.Пак пари търсят.Увеличиха на полицаите заплатите ,а и покрай стачките трябва да си ги наваксат.И откъде ,пак от шофьорите.Но никъде го няма това .Промяна в конструкцията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели от форума.Днес четох в интернет че газовите уредби са незаконни.Трябвало до 1 март да бъдат вписани в големия талон.Това значи смяна на регистрацията.Някой има ли информация .???Иначе се смятало за промяна в конструкцията.Пак пари търсят.Увеличиха на полицаите заплатите ,а и покрай стачките трябва да си ги наваксат.И откъде ,пак от шофьорите.Но никъде го няма това .Промяна в конструкцията.

Първо заплатите на полицаите не са увеличавани за времето на целият мандат на ГЕРБ и до ден днешен . Ако ти си служител на МВР и са ти увеличавали за това време заплатата кажи къде работиш , защото искам и аз да се уредя при теб. Ако не си в системата не разпространявай глупости във форума , той е създаден за по-други цели или поне така си мисля аз. Второ това за газовите уредби е слух който се носи вече почти половин година и за сега не е верен. Това не означава , обаче че , милите ни политици не биха се възползвали и от най-малката възможност да изпият и последната капка кръв от бедният данъкоплатец. Ако желаеш повече подробности , на лични . Редактирано от rokoko15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста общирна тема по въпроса в главния форум,Гласували са го преди няколко месеца.Във всички форуми се дискутира.Тъй като и нас като монтажници ни касае,скоро ще има яснота по въпроса....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели от форума.Днес четох в интернет че газовите уредби са незаконни.Трябвало до 1 март да бъдат вписани в големия талон.Това значи смяна на регистрацията.Някой има ли информация .???Иначе се смятало за промяна в конструкцията.Пак пари търсят.Увеличиха на полицаите заплатите ,а и покрай стачките трябва да си ги наваксат.И откъде ,пак от шофьорите.Но никъде го няма това .Промяна в конструкцията.

Първо заплатите на полицаите не са увеличавани за времето на целият мандат на ГЕРБ и до ден днешен . Ако ти си служител на МВР и са ти увеличавали за това време заплатата кажи къде работиш , защото искам и аз да се уредя при теб. Ако не си в системата не разпространявай глупости във форума , той е създаден за по-други цели или поне така си мисля аз. Второ това за газовите уредби е слух който се носи вече почти половин година и за сега не е верен. Това не означава , обаче че , милите ни политици не биха се възползвали и от най-малката възможност да изпият и последната капка кръв от бедният данъкоплатец. Ако желаеш повече подробности , на лични .
Не желая подробности,а и не съм служител на МВР.Но знам че са увеличени г-не.Може още не на всички, но са.А относно газ.уредби днес ходих да си правя документите и утре съм на преглед пред механика.Така че всичко е вярно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не желая подробности,а и не съм служител на МВР.Но знам че са увеличени г-не.Може още не на всички, но са.А относно газ.уредби днес ходих да си правя документите и утре съм на преглед пред механика.Така че всичко е вярно.Господине, аз съм служител на МВР от 14 години и мога да ви уверя, че заплатите не са индексирани от месец декември 2008 година. Айде обсъждайте неща, за които имате някаква идея, а не нещо, което сте чули на опашката за дюнери. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поддържам няколко патрулки в Русе и знам ,че не са бутали заплати.Дават някой друг командировъчен до СФ и границата.Изобщо не схванах как се намеси полицията.Всички полицаи карат на газ...и те са под ножа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че, всички сме под ножа. Решението на проблема е описано в този текст, а аз не го разбрах от някой колега в службата , а от приятел таксиметров шофьор. Цитат : "....Поставянето на инсталация за алтернативно гориво ще се счита за изменение в конструкцията на автомобилите според наредба № Н-3 на транспортното министерство, която влиза в сила от тази дата. Промяната ще засегне 800 000 шофьори, които ще трябва да платят около 300-400 лева, за да получат протокол, според който колата им е проверена. С него трябва да отидат в КАТ, за да бъде вписано в големия талон, че колата може да се движи и на газ или метан. Едва тогава уредбите ще бъдат узаконени и собствениците няма да подлежат на санкция.Единственият шанс шофьорите да спестят тези пари е до 1 март да отидат в КАТ и да впишат в големия талон алтернативното гориво, с което колата може да се движи. Това се води смяна на регистрацията и струва само 20 лева. За целта трябва да носят всички документи на колата, валидна гражданска отговорност и да заявят желанието си за смяна на регистрацията....."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземем да пуснем по една такава тема във всеки раздел на форума,кво каиш а :angry: ???

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...