Jump to content
Попай

Запознати с тази VTI-ка,има ли?

Recommended Posts

Интересуваме,дали някой знае нещо за тази кола http://www.cars.bg/c361466 ,кое как е правено,защо ли не е настроена след като е наредена,състояние и изобщо всичко свързано с колата.Ако има колеги които са я виждали или са ходили на оглед нека споделят мнение!Благодаря предварително!!!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега той който прави такъв проект не трябва да мисли да я продава след сите тие тюнингованя...Колата е правена с кеф,вижда се това,обаче "малките" неща който след това предизвикват големи неща са проблемни(защо не е настроена,човека е пишал че сложил Мотул 10/40,обаче не е пишал дали е сложил хонда мтф масло в скоростната кутия защото ако е сложил по-гъсто ще има проблем...)Това трябва тоя честно да каже защото и цената не е малка...Извинявайте за правописните грешки,от Македония съм.

Редактирано от Зион
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли нищо не знае Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Ама сериозно ли никой нищо не знае за тази кола?Или просто не ви се споделяПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

??? Е няма начин,колата е със Старозагорска регистрация,а от там има толкова колеги няма как никой да не я е чувал и виждал тая кола Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една българска поговорка гласи-На вълка му е дебел врата,защото си върши работата сам.В случая тази поговорка е абсолютно точна!Мерси за инфото на ,,многобройните,, отзовали се....Катинар,моля!!!

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърдите се защото никой не е отделил от собственото си време за да отиде да види кола за някой който не познава? Аз ли съм полудял или нещо става със света?

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не е казал че се сърди.просто това си е мое мнение.невярвам обаче че няма човек в форума който да не знае нешичко за тази кола.както аз като фен на марката знам всички русенски изпълнения,така и пичовете от града в който се продава колата няма начин да не знаят и то turbo проект :cool:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От СЗ много малко хора пишат във форума вече като цяло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да я няма обявена във форума, занчи може и да няма нищо общо с който и да било от форума собственика на тази турбо VTI-ка. Което не е изключено. Отдавна не са толкова малко хондите че да се познаваме всички с хонда, дори и тези с проектите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помолих за ключ на темата,каквото ме е интересувало съм го разбрал Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...