Jump to content
h4rd2kill

Въпрос за джанти

Recommended Posts

Здравейте,Мисля да купувам алуминиеви джанти за летните гуми. Размер на гумите 185/60 R 14 . За джантите открих, че оригиналните са със следните показатели за 14- ки - 5.5 J, ET 43.Джантите, които съм харесал са 6 J ET 38. В следствие на по- малкия офсет джантата ще се прибере навътреВъпроса ми е дали ще има някакъв проблем със спирачните апарати или да закача някъде?Мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам на колегата, но смятам, че не е нужно да пускам нова тема. Понеже искам да се обзаведа със стоманени джанти, открих тези и доколкото гледам размерите, ще паснат. Колата е Civic 5 Coupe /EJ2/. Казаха ми, че са от Opel Meriva, но не се сещам за някого да пробвам, ако не е проблем, а в Opel форума никой не се отзова.. Ако може, някой колега да даде мнение, понеже не ми се плаща доставката от и до Хасково, ако не станат. Благодаря

Редактирано от Fanatico

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намерих как да редактирам мнението си , така че да добавя: колата е Civic 6 ген хеч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От опел и ФВ стават на 5та хеч ....дори мисля че и от рено ставаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не бъркам колеги но когато ЕТ-то е по малко джантата не излиза ли по на вън а не да се прибира както автора каза навътре към спирачния апарат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, колкото е по-малко ЕТ-то, толкова по навън излизат джантите. Само не се сещам за сивика, колко е минимума, мисля че беше 38 ама не съм сигурен .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, колкото е по-малко ЕТ-то, толкова по навън излизат джантите. Само не се сещам за сивика, колко е минимума, мисля че беше 38 ама не съм сигурен .

35-49 за сивик пробвал сам джанти с ЕТ в тоя диапазон и пасват без проблем и не опират никъде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...