Jump to content
Coupee

Да ви се оплача.....

Recommended Posts

Преди два месеца се сдобих със Сивик 6 ген. купе.Колата е страхотна,много върви и малко гори,също така събира очите на хората.Та по темата....уча и работя във Варна и реших,че няма проблем да си взема колата с мен.Е живея на центъра на града и за 3 дни ми се случиха следните неща.Един ден ставам за работа,тръгвам към колата поглеждам я и таман да и се зарадвам .. гледам нещо на тавана ?... Стигам гледам дясното огледало го няма и са го оставили горе....Добре намерих купих втора употреба - 40 лв на същия ден.На другия ден карам и гледам някаква мома влязла в задънената улица към нас - решавам да я изчакам и познайте какво .. спря се в задната ми броня.Нямаше видими следи по бронята - добре.Стана петък време да се прибирам - отивам ,тръгвам да откл. колата, но стана по трудно от обикновено.Гледам ключалката - отново ШОК - разбита (донякъде)..Не знам какво ме е спасило дали минаващ човек или са се отказали нещо .....Незнам какво да правя,вкарал съм я в гаража сега и май няма да види Варна повече..Гледам някакви автокаскота от Булстрат за по 150 лв. за кола до 4000 като покрива всичко,но незнам какво да мисля.Другия вариант е да взема един пистолет и да чакам ,но тогава вече ще направя някоя глупост,заради тези келеши които между другото го заслужават.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BULGARIA!Какво правиш още тук, бегай в УСА или УК!

  • Нагоре 3
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако ставало така жива душа нямаше да остане тук!И на мене ми е писвало някога от тапаци шофиори и ми е идвало да си купя едно москве и да им разкажа играта ама като ми мине и си викам не си струва нервите !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем с колата на жена ми .Колата не беше с варненска регистрация.След опита за разбиването смених регистрацията и всичко се оправи.От сигурен източник знам че вьв Варна повечето коли които се разбиват са с друга регистрация,без аларма.Сьжалявам за случилото се колега знам колко е неприятно да си гледаш колата като писано яице и някои тарикат да ти се из.ка на метеното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси мислех че това с другите номера става само в софия :) въпреки че на приятел му откраднаха Цд-то по обяд край винса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ви е мнението за автокаско ? Ще свърши ли работа и има ли уловка в тези цени от 150 лв за пълно автокаско ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво ви е мнението за автокаско ? Ще свърши ли работа и има ли уловка в тези цени от 150 лв за пълно автокаско ?

Колега,аз лично това каско(Каско 100) не ти го препоръчвам поради две причини!- при завеждане на щета,плащаш 30 или 40лв.които са ти направени като отстъпка при сключване на полицата-демек каското ти излиза 180-190лв.- при щета не очаквай да ти изплатят някаква сума с която да си покриеш щетата!Повечето застрахователи забравят да го споменат,но при паркинг щети (ако колата е застрахована за 4000лв.),се изплащат до 800лв.Аз лично като застраховател ти препоръчвам ако решиш да и направиш каско да се насочиш към Булстрад Стандарт или Армеец.За Армеец на 4000лв.-каското ще ти е 306лв.За каско Стандарт,трябва да се сметне,но няма да е голяма разликата в цената от каско 100. ;)/>/>Късмет каквото и да решиш Редактирано от Мария Илиева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искам да те поздравя за коментара, който си написал.

За съжаление нещата наистина стоят така. Аз живя на центъра под катедралата и за 2 седмици - 3 пъти ми разбиваха колата - простих се завинаги с лаптоп, Мп3-ки , документи, ОЧИЛАТА ми (копелета гадни) и др . Оттогава моята застраховка е следната - аларма + не оставям абсолютно нищо в колата - наистина е много простичко.

 

Относно разправиите с крадци мога да кажа от личен опит - по добре да се разкрещиш, отколкото да тръгнеш да влизаш в пряк контакт - болката от отвертката забита в бедрото, малко след като е била използвана, за да се свали тъпото ЦД е много голяма !

 

Поздрави и ако ме засечеш по центъра със синята англичанка или червения звяр (със стикери Лекар) - свирни да пием по бира . Да споделиш с приятел винаги помага Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...