Jump to content
ilian83

Зануляване на SRS грешки как?

Recommended Posts

Здравейте някой може ли да ми помогне със зануляването на СРС грешка на Акорд 6-ген 1999g.F18B2 двигател.При размонтиране и монтиране на волана ми светна лампата за AIRBAG и никъде не намирам двупинова букса за зануляване на СРС грешката.Няма и 16-пинов OBD2. Има някаква 5 пинова букса под седлаката но...Дайте идея какво се случва през тази 99-та год. как точно се чете колата и в частност СРС проблемите как се диагностицират?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Auto Data има процедура по диагностициране и изтриване на грешката през една двупинова букса.Буксата не е висящаа , сигурно е мушната в някоя кутиика. Изтегли си я от thepiratebay.se My link .Мога да ти пратя и скриин шотове но е много занимавка.По добре да си я имаш на компа.

Редактирано от logoH

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преровил съм всичко по колата.В Ауто дата я дават на 2-3 възмони места ,но никъде не я намирам.АКО някой има такава кола или знае точно къде се намира тази двупинова букса нека да ми каже.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!Имам Същият Акорд, и преди време ми се наложи да зачистя грешка в SRS.Конектора за прочитане на SRS грешки, се намира под таблото на пасажерското място. Сваляш кората под жабката и ще го видиш. Син е на цвят с кафяв и зелен проводник. Закачен е в гнездо за да не виси свободно. В долните две снимки съм оградил с червено конектора и гнездото в което е закачен. Просто трябва да измъкнеш конектора от гнездото и с помоща на кламер да прочетеш каква грешка излиза.post-2243-0-97566800-1383647503.jpgpost-2243-0-86183800-1383647537.jpgНа следващите две снимки съм ти показал конектора за чистене на SRS грешки.Той също е двупинов и е закрепен в гнездо към кутията с бушони в ляво от кормилната колона под таблото. Жълта е на цвят.post-2243-0-76113000-1383647570.jpgpost-2243-0-64323800-1383647602.jpg В PDF файла, двете процедури са описани подробно.Успех!!SRS - Четене и зачистване на грешки.pdf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за Помоща още утре ще пробвам описаната процедура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...