Jump to content
thugstyle

Проблем със съединителят

Recommended Posts

Здравейте колеги!Имам следният проблем и ще съм благодарен,ако помогнете :) .Става дума за Хонда Сивик 5ген 1.3 75 коня.Проблемът е следният-от време на време,когато натисна съединителят не се връща до край до горе,когато напомпя съединителя няколко пъти и се оправя.Прави го рядко,но трябва да се направи нещо.Също така,когато натисна съединителя има скърцане чува се отвън,точно от него.Мисля,че трябва да е жило,но не съм сигурен.Благодаря предварително,поздрави!!:)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и аз имам подобен проблем като твоя самоче моя съединител е с помпа не е с жило и тои скърца казаха ми че било аксиалния лагер Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата с темата - има ли течност в казанчето на горната помпа?Иначе скърца вилката, смазва се и не скърца - има теми... ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,колеги!Подвел съм Ви-колата не е с жило,а с помпа.Има течност,в казанчето.Ето,какво мисля да прави:първо да сменя маркучето през,което минава течността,ако проблемът не се реши остава да е,в помпите.Долната помпа е суха не е омаслена затова ако не е проблемът,в маркучето остава горна помпа на съединител?Помагайтеее :))))) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и аз имам подобен проблем като твоя самоче моя съединител е с помпа не е с жило и тои скърца казаха ми че било аксиалния лагер Поздрави

Здравей,колега! При теб също ли педала не се опъва докрай,или само скърца? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на мен педала си ми ходи до горе ,но може твоя съединител да не е обезваждушен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пробвай да дръпнеш маншона на долната помпа ако те окъпе с течност работата е ясна(видимо може да няма теч),ако не огледай в купето около педалите дали няма някакъв теч,ако има значи е горната помпа или не е обезвъздушена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ти е 100% в помпите.Аз имах твоя проблем докато една вечер не ми потъна педала и останах без съеденител.На мен ми протече долната помпа и си взех ремонтен комплект о-пръстени и к-маншети, но греда.Оказа се и горната помпа е с износен к-маншет и последва смяна на дреболиите и в нея и се оправи всичко :)П.П. ремонтни комплекти имаше във фирма "евро 07"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...