Jump to content
backstage

Масло за 1.8 iLS / Има ли борд комп?

Recommended Posts

Здравейте, колеги, какво масло се препоръчва по каталог за Honda Accord 1.8 iLS 136 коня - 2000 година. /Марка и разновидност/Имам също и едно друго питане, има ли бордови компютър този модел Акорд, колеги, Интересува ме дали на дисплея на таблото, освен изминати километри, може да се види моментен, среден разход, температура и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си ларж сипи и пълна синтетика Мотул/Равенол/Бардал или нещо подобно но не и от по известните марки , твърде много ментета има.Акордите от тия години нямат борд комп.Показва най-много външната температура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега аз лично на моя акорд 2,3 ES съм му сложил BIZOL GREEN 5на 30 немско масло.Сивика които имах го карах с него и бях много доволен.За борд компютъра колегата ти е казал че няма и мен при покупката ме излъгаха че има , но както и да е това да му е пропуска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямам кой знае какви излишни пари за скъп масло. Но за един Total 10W40 полусинтетика ще отделя. Какво мислите за него, добре ли ще се отрази на този мотор?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен 5 литра туба с филтъра ми излезе 100лв. не е малко но ти си знаеш.Или поне му сложи 5 на 40 според мен. Не знам на колко километра е колата но ако е на много слагай 10 на 40.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 212000 е, колега, реални. 2007-ма я свалихме от автовоза от Италия горе долу на 120 хил. За почти 7 години сме й навъртяли не повече от 90К, което не е много, но все пак си е стара кола вече. Попринцип е със заводски газов инжекцион, на мястото на резервната гума е бутилката. Но се прецака вентила, през който се зарежда газта. Започна да изпуска и дефакто от 2008-ма се кара само на бензин. Все пак, това, че е карана на газ преди има ли някакво значение? :rolleyes:/>

Редактирано от backstage

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,няма значение.Карай си колата и си свиркайПубликувано изображениеКаквото и масло да и сложиш пак ще върви.Този мотор не е чак толкова претенциозен и спокойно можеш да го караш с 10/40 ,като не робувай много на марката.Колегите по-горе ти писаха,че ментета има много от всичкоПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...